آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: به تفاوت خاک کویری و شهری در لایحه حفاظت از خاک توجه نشده است

نمایندگان مخالف با لایحه حفاظت از خاک اعتقاد دارند تعریف ۱۰ آئین نامه اجرایی در این لایحه در نهایت منتهی به اجرایی شدن آن نمی شود. حاجی دلیگانی: به تفاوت خاک کویری و شهری در لایحه حفاظت از خاک توجه نشده است حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه مخالفت با لایحه حفاظت از خاک اظهار داشت: […]

اشتراک گذاری
06 تیر 1397
کد مطلب : 32741

نمایندگان مخالف با لایحه حفاظت از خاک اعتقاد دارند تعریف ۱۰ آئین نامه اجرایی در این لایحه در نهایت منتهی به اجرایی شدن آن نمی شود.

حاجی دلیگانی: به تفاوت خاک کویری و شهری در لایحه حفاظت از خاک توجه نشده است

حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه مخالفت با لایحه حفاظت از خاک اظهار داشت: در کشور ۱۱ اقلیم و خاک مختلف داریم به نحوی که خاک کویر با خاک موجود در شهرها متفاوت است اما در این لایحه به این موضوع توجهی نشده است.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در قانون بودجه سال ۹۷، ۲۴ آئین نامه در نظر گرفته شده که از این تعداد هنوز تکلیف ۱۸ مورد از آئین نامه ها مشخص نشده است در حالی که قانون بودجه یکساله است این موضوع را مقایسه کنید با ۱۰ مورد آئین نامه ای که دولت در لایحه حفاظت از خاک در نظر گرفته شده است.

وی گفت: تناقض دیگری که در این لایحه دیده می شود مالچ پاچی در یک بخش قابل قبول است اما اگر کشاورز کود خود را روی زمین پخش کند عنوان مجرمانه می گیرد./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *