آخرین اخبار

حاجی‌ در صحن مجلس: سرنوشت سه دستور اقتصادی رئیس مجلس در ۶ خرداد چه شده است؟

حاجی‌دلیگانی در صحن مجلس: سرنوشت سه دستور اقتصادی رئیس مجلس در ۶ خرداد چه شده است؟ عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به سه دستور اقتصادی رئیس مجلس در تاریخ ۶ خرداد ماه، خواستار پیگیری انجام این موارد از سوی کمیسیون اقتصادی، مرکز پژوهش‌ها و بانک مرکزی شد. به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی […]

اشتراک گذاری
06 تیر 1397
کد مطلب : 32739

حاجی‌دلیگانی در صحن مجلس:
سرنوشت سه دستور اقتصادی رئیس مجلس در ۶ خرداد چه شده است؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به سه دستور اقتصادی رئیس مجلس در تاریخ ۶ خرداد ماه، خواستار پیگیری انجام این موارد از سوی کمیسیون اقتصادی، مرکز پژوهش‌ها و بانک مرکزی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز و در تذکری خطاب به رئیس مجلس با اشاره به جلسه ششم خرداد ماه مجلس، خطاب به رئیس مجلس اظهار داشت: در آن جلسه که با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رؤسای مرکز پژوهش‌ها و کمیسیون اقتصادی برگزار شد، شما سه کار را گفتید که انجام شود که من فکر می‌کنم اگر این سه کار انجام شده بود، امروز این‌قدر مشکل نداشتیم.

وی افزود: شما گفتید که ظرف یک ماه مرکز پژوهش‌ها طرحی را در خصوص مسائل اقتصادی کشور به مجلس بیاورد که تاکنون چیزی نیامده، همچنین به استقلال بانک مرکزی اشاره کردید و گفتید که بانک مرکزی نظر آقای بهمنی را هم بگیرند و لایحه‌ای برای استقلال بانک مرکزی بیاورند.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: تکلیف سومی هم که گفتید این بود که طرح بانک توسعه‌ای را ظرف یک ماه به صحن مجلس بیاورند که مهلت هر سه اینها تمام شده و موارد دیگری هم که مهلت‌های آنها گذشته و باید فکری به حال دستوراتی که شما به عنوان رئیس مجلس و برای حفظ جایگاه مجلس می‌دهید، بشود و افرادی باشند که اینها را دنبال کنند.

لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده اظهار داشت: این مسائل پیگیری شده و شاید لازم بوده که گزارش آن را به شما ارائه دهند، اما هر سه موضوعی که گفتید، کارهایش انجام و به کمیسیون اقتصادی داده شده تا بررسی کنند و به ما بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *