آخرین اخبار

۱۵ محور استیضاح وزیر اقتصاد + متن طرح

اقتصادنیوز: طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی با امضای بیش از ۳۰ تن از نمایندگان مجلس در پارلمان کلید خورد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از طرح استیضاح مسعود کرباسیان وزیرامور اقتصادی و دارایی در مجلس خبر داد و گفت: این […]

اشتراک گذاری
29 خرداد 1397
کد مطلب : 32646

اقتصادنیوز: طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی با امضای بیش از ۳۰ تن از نمایندگان مجلس در پارلمان کلید خورد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از طرح استیضاح مسعود کرباسیان وزیرامور اقتصادی و دارایی در مجلس خبر داد و گفت: این طرح در حال حاضر به امضای بیش از ۳۰ تن از نمایندگان مجلس رسیده است.

وی با اشاره به مهم‌ترین محورهای طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی، اظهار داشت: نمایندگان مجلس در این طرح خواهان پاسخگویی وزیر اقتصاد برای ساماندهی بازار ارز و وضعیت اقتصادی کشور هستند.

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس اضافه کرد: در حال حاضر مشغول جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر اقتصاد هستیم و تعداد امضاها در حال افزایش است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پس از نهایی شدن امضاها برای طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی، آن را تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌کنیم.

متن کامل طرح استیضاح مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی به شرح زیر است:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *