آخرین اخبار

مدیران به دنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام باشند

نصف جهان: نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: می‌دانیم که بخشی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی، به‌صورت اسناد اوراق مشارکت ابلاغ‌ شده و تحقق یافتن این اعتبارات با دشواری‌هایی همراه است، اما مدیران تلاش خود را برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و خدمات بیشتر به‌ کار گیرند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی اظهار کرد: دستگاه‌های […]

اشتراک گذاری
28 خرداد 1397
کد مطلب : 32618

نصف جهان: نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: می‌دانیم که بخشی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی، به‌صورت اسناد اوراق مشارکت ابلاغ‌ شده و تحقق یافتن این اعتبارات با دشواری‌هایی همراه است، اما مدیران تلاش خود را برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و خدمات بیشتر به‌ کار گیرند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی با توجه به بضاعت کم مالی و کاهش ۱۰درصدی بودجه، از منابع مالی خود استفاده بهینه کنند.

وی افزود: می‌دانیم که بخشی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی به‌صورت اسناد اوراق مشارکت ابلاغ‌ شده و تحقق یافتن این اعتبارات نیز با دشواری‌هایی همراه است، اما مدیران تلاش خود را برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام انجام دهند.

وی بار دیگر آمادگی خود را برای وصول اعتبارات ملی دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد و اظهار داشت: یک نسخه از نامه‌نگاری تخصیص بودجه‌های ملی دستگاه‌های اجرایی، در اختیار فرمانداری قرار می‌گیرد تا فرماندار بتواند نظارت بیشتری بر نحوه هزینه شدن اعتبارات بکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *