آخرین اخبار

حسینعلی حاجی در همایش حماسه‌سازان اظهار کرد: برنامه‌های توسعه شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در حوزه‌های اقتصادی، کشاورزی و فرهنگی تدوین‌شده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در همایش حماسه‌سازان و نخستین یادواره شهدای حادثه تروریستی داعش شهیدان جانباز علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در مجلس شورای اسلامی در شاهین‌شهر اظهار کرد: برنامه‌های توسعه شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در حوزه‌های اقتصادی، کشاورزی و فرهنگی تدوین‌شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسینعلی حاجی […]

اشتراک گذاری
08 خرداد 1397
کد مطلب : 32268

حسینعلی حاجی دلیگانی در همایش حماسه‌سازان و نخستین یادواره شهدای حادثه تروریستی داعش شهیدان جانباز علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در مجلس شورای اسلامی در شاهین‌شهر اظهار کرد: برنامه‌های توسعه شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در حوزه‌های اقتصادی، کشاورزی و فرهنگی تدوین‌شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی امشب در همایش حماسه‌سازان و نخستین یادواره شهدای حادثه تروریستی داعش شهیدان جانباز علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در مجلس شورای اسلامی در شاهین‌شهر اظهار کرد: برنامه‌های توسعه شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در حوزه‌های اقتصادی، کشاورزی و فرهنگی تدوین‌شده است.

وی افزود : این برنامه، با نظر کارشناسان بخش‌های صنعت، کشاورزی و فرهنگی و باهدف کمک به مسؤولان اجرایی این دو شهرستان تهیه‌شده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی، مکان‌یابی و دعوت از سرمایه گزاران مطرح کشوری برای احداث واحدهای متوسط و بزرگ صنعتی، حمایت از کشاورزان و تسهیل در تأسیس واحدهای بسته‌بندی و فراوری محصولات کشاورزی و روان‌سازی احداث واحدهای فرهنگی ازجمله سرفصل‌های برنامه‌های توسعه شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار است.

حاجی دلیگانی بابیان این‌که بدهکار و بستان کار شخص یا گروهی نیستم اظهار داشت: معتقدم که هرکسی باید پاسخگوی مسؤولیت خود باشد و مدیران، تا زمانی که در مسیر خدمت گذاری به مردم گام برمی‌دارند مصمم به حمایت از آنان هستم، البته عقد اخوتی هم با هیچ‌یک از مدیران نبسته‌ام که اگر در خدمت گذاری کوتاهی کنند باید پاسخگو کم‌کاری خود باشند.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به انتقادات برخی مسؤولان اجرایی دو شهرستان درباره شوراهای اسلامی اشاره کرد که بهتر است مسؤولان انتقادکننده نظرات خود را با اعضای شوراهای اسلامی هم در میان بگذارند.

به گزارش فارس، در مراسم نخستین یادواره شهدای مجلس شورای اسلامی در حادثه تروریستی داعش، که با حضور مهمانانی از دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه وبرخوار برگزار شد، حجت‌الاسلام سید علی تقوی و سرکار خانم زارع، فرزندان شهیدان جانباز علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در سخنانی درباره روحیات خدمت گذاری مخلصانه پدران شهیدشان در حل مسائل و مشکلات مردم سخنرانی کردند.

سید رضا نریمانی از مداحان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) نیز بانوای گرم خود درباره مقام رفیع شهدا نزد پروردگار متعال مدیحه‌سرایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *