آخرین اخبار

استانی شدن انتخابات مجلس رابطه نزدیک مردم و نمایندگان را قطع می‌کند

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص ارزیابی استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: شخصا از ابتدای طرح این موضوع مخالف استانی شدن انتخابات مجلس بوده ام. نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه به نظر می رسد اگر انتخابات مجلس به صورت استانی […]

اشتراک گذاری
05 خرداد 1397
کد مطلب : 32233

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص ارزیابی استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: شخصا از ابتدای طرح این موضوع مخالف استانی شدن انتخابات مجلس بوده ام.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه به نظر می رسد اگر انتخابات مجلس به صورت استانی برگزار شود دیگر صدا و ندای ضعفا به مسئولان نمی رسد، اظهار کرد: این مهم در حالیست که هم اکنون نمایندگان با مردم از نزدیک دیدار دارند و حرف دلشان را می شنوند؛ شخصا در جلسه ای که چند روز گذشته با مردم داشتم با ۳۵۰ مراجعه کننده دیدار کردم و بعد در صحن نظرات مردمی را بیان کردم.

وی ادامه داد: اگر انتخابات مجلس استانی شود افراد صرفا به دنبال قانونگذاری تخصصی می روند که این مهم ار طرفی ضعف تلقی شده و از طرف دیگر سبب کیفیت قوانین می شود لذا اگر قرار باشد چنین مسئله ای اجرایی شود باید ضعف هایش برطرف شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نبود زیرساخت‌های مناسب و همچنین نداشتن تجربه کافی در استان‌ها از دیگر ضعف های طرح مذکور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد استانی شدن انتخابات مجلس با برخی قوانین دیگر مغایرت داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *