آخرین اخبار

حسینعلی حاجی در صحن علنی مجلس: 🔺طرح استفساریه افزایش حقوق طبقات پایین تر، به نام فقرا و به نفع جیب نجومی بگیران است+صوت

حسینعلی حاجی در صحن علنی مجلس: 🔺طرح استفساریه افزایش حقوق طبقات پایین تر، به نام فقرا و به نفع جیب نجومی بگیران است/ سقف پرداخت به نجومی بگیران برداشته شده است. ✳ حسینعلی حاجی دلیگانی در مخالفت با استفساریه افزایش حقوق گفت: در استفساریه دیروز افزایش حقوق برای اقشار کم درآمد ۲۰ درصد و برای […]

اشتراک گذاری
26 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 32096

حسینعلی حاجی در صحن علنی مجلس:

🔺طرح استفساریه افزایش حقوق طبقات پایین تر، به نام فقرا و به نفع جیب نجومی بگیران است/ سقف پرداخت به نجومی بگیران برداشته شده است.

✳ حسینعلی حاجی دلیگانی در مخالفت با استفساریه افزایش حقوق گفت: در استفساریه دیروز افزایش حقوق برای اقشار کم درآمد ۲۰ درصد و برای نجومی بگیران با قید یک درصد بیان شده بود اما گزارش کمیسیون باعث می شود که این طرح به نام فقرا و به نفع نجومی بگیران باشد.

🔺 نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این استفساریه سقف برای پرداخت به نجومی بگیران برداشته شده است، افزود: روند مجلس اجرای عدالت محوری است اما این استفساریه مانعی برای این هدف است و فاصله طبقاتی را افزایش می دهد.

🔺 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان افزود: بهتر است این استفساریه به کمیسیون مربوطه ارجاع شود و مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *