آخرین اخبار

آقای حاجی :مسؤولان با قطع امید از بیگانه به داخل اتکا کنند | خروج آ‌مریکا از برجام مشکلی ایجاد نمی کند

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری رسا،‌ با اشاره به خروج رییس جمهور ایالات متحده آمریکا از برجام، بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران منابع بسیاری داشته و مردمان مستعدی دارد، از این رو اگر مسؤولان کشور به ویژه ریاست جمهوری، امیدشان را از بیگانگان قطع کرده و به توانمندی‌های […]

اشتراک گذاری
20 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 31997

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به خروج رییس جمهور ایالات متحده آمریکا از برجام، بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران منابع بسیاری داشته و مردمان مستعدی دارد، از این رو اگر مسؤولان کشور به ویژه ریاست جمهوری، امیدشان را از بیگانگان قطع کرده و به توانمندیهای داخلی اتکاء داشته باشند، با خروج آمریکا از برجام هیج اتفاقی در داخل کشور نخواهد افتاد.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: پیش از مذاکرات برجام، رهبر معظم انقلاب فرمودند که نسبت به مذاکره با آمریکا خوشبین نیستند.

وی افزود: ترامپ با خروج از برجام بار دیگر ثابت خواهد کرد که سخنان رهبر انقلاب در مورد بدعهد بودن ایالات متحده آمریکا کاملاً صحیح است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متأسفانه مسؤولان آمریکایی صرفاً به دنبال منافع خود هستند، از این رو به پیمانهایی که با دیگر کشورها میبندند، پایبند نمیمانند.

وی عنوان کرد: مسؤولان و مدیران کشور باید به مردم این سرزمین ایمان بیاورند، مردم ایران مردمی استقلالطلب هستند و شرافت و عزت برایشان مهم است. به همین علت هیچ گاه زیر بار ظلم و ستم نخواهند رفت./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *