آخرین اخبار

طرح مشکلات کشاورزان منطقه در دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی

برخوار – مدیر عامل بانک کشاورزی گفت:‌ در پرداخت تسهیلات به کشاورزان برای خرید ادوات کشاورزی و راه اندازی گلخانه محدودیت و مشکلی نداریم و حمایت خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان برخوار، روح الله خدا رحمی در نشست با کشاورزان شهرستان های برخوار، شاهین شهر و میمه اظهار کرد: بانک کشاورزی به […]

اشتراک گذاری
15 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 31949

برخوار – مدیر عامل بانک کشاورزی گفت:‌ در پرداخت تسهیلات به کشاورزان برای خرید ادوات کشاورزی و راه اندازی گلخانه محدودیت و مشکلی نداریم و حمایت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان برخوار، روح الله خدا رحمی در نشست با کشاورزان شهرستان های برخوار، شاهین شهر و میمه اظهار کرد: بانک کشاورزی به دنبال حمایت از بخش کشاورزی و کشاورزان بوده و در حمایت از تولید محصولات غذایی همچون تولید و پرورش مرغ،  تولید شیر و صنایع تبدیلی خدمات فراوانی داشته است.

وی افزود: سود دیر کرد وام های کشاورزی و تقسیط مجدد وام های کشاورزی پس از پرداخت پنج درصد از کل وام بخشوده می شود.

مدیرعامل بانک کشاورزی کشور از اجرای تبصره ۱۸ برای مناطق محروم خبر داد و گفت:‌ در این طرح سود وام های کشاورزان به حساب دولت گذاشته می شود و جرایم بخشیده خواهد شد و اصل وام را خود کشاورزان می پردازند.

در این جلسه حسینعلی حاجی، نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه مهم ترین مشکلات و درخواست کشاورزان را بخشش جرایم و سودهای وام های کشاورزی، کاهش سود تسهیلات کشاورزی، تاخیر پرداخت بهای گندم و جو، پرداخت و حمایت بیشتر از خسارت خشکسالی و تبدیل وام های تبصره ای عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *