آخرین اخبار

پیام تبریک آقای حاجی بمناسبت روز جهانی کار و کارگر

بسم الله الرحمن الرحیم  امام جعفر صادق علیه السلام : << الکاد علی عیاله  کالمجاهد فی سبیل الله>>  《کسی که خود را برای روزی خانواده اش به زحمت می اندازد و کار می کند مانند رزمنده ای است که در راه خدا می جنگند》  “کافی جلد ۵ صفحه ۸۸”   🔺 بدون تردید رمز پیشرفت […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 31881

بسم الله الرحمن الرحیم

 امام جعفر صادق علیه السلام :

<< الکاد علی عیاله  کالمجاهد فی سبیل الله>>

 《کسی که خود را برای روزی خانواده اش به زحمت می اندازد و کار می کند مانند رزمنده ای است که در راه خدا می جنگند》

 “کافی جلد ۵ صفحه ۸۸”

 

🔺 بدون تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار  یک کشور در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد آن کشور است و کارگر به عنوان نیروی محرکه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ویژه‌ای در این زمینه دارد .

 

🔺فرهنگ کار، عالی ترین مفهوم زندگی در تعالیم دینی ماست به گونه ای که پیامبر رحمت، حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم بر دستان توانمند کارگر بوسه زد و با این عمل، به احسن وجه، منزلتی شگرف به این قشر زحمتکش بخشیده است.

 

🔺نکوداشت روز جهانی کار و کارگر فرصتی مغتنم و بی نظیر است برای  پاسداشت خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف مومن و صبور ایران اسلامی تا به  تاسی از “رسول مهربانی ها” زحمات خالصانه آنان را ارج  نهیم .

 

🔺اما روز کارگر در سال ۹۷ معنا و مفهوم دیگری دارد چرا که مقام معظم رهبری این سال را به نام “حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری فرموده اند و در این خصوص همه ی نگاه ها به همت و تلاش جهادگران عرصه تولید معطوف شده است تا با تولید کالاهای باکیفیت در جهت تحقق این شعار تلاش مضاعفی داشته باشند.

 

  🔺اینجانب روز جهانی کار و کارگر را به  کارگران شریف در سرتاسر ایران اسلامی به ویژه کارگران عزیز شاهین شهر و میمه و برخوار تبریک عرض نموده و از خداوند متعال صحت و سلامت برای  آنها مسئلت می‌کنم.

 

🔺حسینعلی حاجی

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی

دهم اردیبهشت ماه ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *