آخرین اخبار

حاجی : سرنوشت ماده ۲۳۶ در خصوص تخلف رئیس کل بانک مرکزی برای احقاق حقوق سپرده گذاران مظلوم موسسات مالی و اعتباری چه شد؟

حاجی دلیگانی لحظاتی پیش در مجلس: سرنوشت ماده ۲۳۶ در خصوص تخلف رئیس کل بانک مرکزی برای احقاق حقوق سپرده گذاران مظلوم موسسات مالی و اعتباری چه شد؟ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در گفت و گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به افزایش حقوق […]

اشتراک گذاری
26 فروردین 1397
کد مطلب : 31570

حاجی دلیگانی لحظاتی پیش در مجلس: سرنوشت ماده ۲۳۶ در خصوص تخلف رئیس کل بانک مرکزی برای احقاق حقوق سپرده گذاران مظلوم موسسات مالی و اعتباری چه شد؟

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در گفت و گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به افزایش حقوق ۵۰ درصدی در برخی از سازمان ها برخلاف مصوبه مجلس، اظهار کرد: این نوع رفتار دولت حاکی از آن است که آنان نه تنها مخالف حقوق های نجومی و غیرمنصفانه نیستند، بلکه حقوق برخی از کارکنان خود را برخلاف قانون و به صورت نجومی افزایش می دهند.

 

وی با بیان اینکه این افزایش حقوق نامتعارف پیام خوبی برای جامعه نیست، ادامه داد: در این شرایط افکار عمومی اینگونه نتیجه می گیرند که دولتمردان و دیگر مسئولان فقط برای جمعیتی که استخدام دولت هستند کار می کنند، صرفا دنبال افزایش حقوق مدیران و مقامات ارشد هستند و توجهی به عموم ملت ندارند.

 

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار تاکید کرد: این اقدام نامتعارف امانت داری نیست و نادیده گرفتن حقوق مردم است.

 

حاجی دلیگانی درباره اینکه آیا مجلس با متخلفان افزایش ۵۰ درصدی برخی از حقوق ها برخورد می کند، اظهار کرد: مجلس به معنای کلی خیر، اما نمایندگانی که به این مسائل توجه دارند و دغدغه شان حمایت از عامه مردم است، قطعا با این موضوع برخورد جدی می کنند.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه بارها برای جلوگیری از چنین تخلفات گسترده ای در مجلس تذکر داده ایم اما اثر نداشته است، خاطرنشان کرد: برای مبارزه جدی با چنین اتفاقاتی باید از ابزارهای نظارتی مجلس به خوبی استفاده کنیم و در نهایت ضمن جلوگیری از برداشت های غیرقانونی از خزانه دولت، گزارشی تهیه کرده و به ملت ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *