حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در شش ماه اول سال گذشته تنها چهار جلسه برگزار کرد، گفت: از شش ماه دوم سال این ستاد هیچ جلسه ای نداشت و عملا تعطیل شده است.

وی افزود: در پی فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری برای مبارزه با فساد، این ستاد تشکیل شد تا در راستای ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد فعال شود اما ظاهرا آقایان توجهی به این امر ندارند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه ظاهرا آخرین جلسه ستاد در سال گذشته در روز دوشنبه سوم مهر تشکیل شده و بعد از آن هیچ جلسه ای برگزار نشد، افزود: در این ستاد نمایندگان سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه حضور دارند و به نظر اینجانب رئیس مجلس باید نمایندگان مجلس در این ستاد را تغییر دهد چرا که این افراد فعال نیستند.

حاجی دلیگانی اضافه کرد: نمی دانیم که چرا صدای نمایندگان مجلس برای تعطیلی ستاد مذکور در نمیاد و نمایندگان عضو این ستاد سکوت کردند.

وی تاکید کرد: آقایان باید پاسخ دهند که چرا ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هفت ماه تعطیل شده و چرا هیچ کس پیگیر تشکیل جلسات ستاد نیست.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریاست این ستاد با معاون اول رئیس جمهور است، افزود: رئیس جمهور هم در خصوص تعطیلی ستاد مسئولیت دارد و باید به مجلس پاسخگو باشد که چرا این ستاد در زمان ریاست جمهوری وی تعطیل شده است.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: آقایان باید در خصوص آن جلساتی که برگزار شده توضیح دهند که جلسات چه نتایجی داشته است؟.

وی تاکید کرد: بعد از آغاز جلسات مجلس در سال جدید قطعا در صحن مجلس در خصوص تعطیلی ستاد تذکر خواهم داد و از رئیس مجلس خواهم خواست تا این موضوع را پیگیری کند.