آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس: دیدار مردمی بعدی استاندار با کشاورزان شمال اصفهان باشد

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم دیدار مردمی بعدی مهرعلیزاده، با کشاورزان خسارت‌دیده شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار باشد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: ضمن آن‌که از دیدار مردمی دیروز استاندار اصفهان با مردم در شرق اصفهان استقبال می‌کنیم، امیدواریم دیدار […]

اشتراک گذاری
11 فروردین 1397
کد مطلب : 31364

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم دیدار مردمی بعدی مهرعلیزاده، با کشاورزان خسارت‌دیده شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار باشد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: ضمن آن‌که از دیدار مردمی دیروز استاندار اصفهان با مردم در شرق اصفهان استقبال می‌کنیم، امیدواریم دیدار مردمی بعدی مهرعلیزاده، با کشاورزان خسارت‌دیده شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار باشد.

وی افزود: کشاورزان این دو شهرستان به وضعیت دشواری در پی تداوم خشک‌سالی دچار شده‌اند، به‌ طوری‌که چاه‌های کشاورزی آن‌ها در حال خشک شدن است، سطح کشت آن‌ها کاهش‌یافته و خسارتی هم از این بابت دریافت نکرده‌اند.

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدیهی است که استاندار، نماینده عالی دولت در استان اصفهان است و فقط نماینده دولت در شهر اصفهان نیست، بنابراین انتظار داریم ملاقات مردمی بعدی استاندار با مردم شهرستان‌های دیگر این استان به‌ خصوص کشاورزان خسارت‌دیده شمال اصفهان باشد.

وی اظهار داشت: کشاورزان شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه از این‌که مطلع شدند به کشاورزان شرق اصفهان خسارت خشک‌سالی  پرداخت می‌شود خوشحال هستند، اما از طرفی انتظار دارند استانداری به کشاورزان سایر مناطق دیگر از جمله کشاورزان شمال اصفهان هم توجه داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم‌اینک کشاورزان علی‌آباد ملاعلی، قمشچه، محسن‌آباد، دولت‌آباد، زمان‌آباد، نرمی، سین، دستگرد، خورزوق، دلیگان، گز، اسلام‌آباد، گرگاب و روستاهای بخش مرکزی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، از بی‌توجهی مسؤولان در پرداخت نشدن خسارت  خشک‌سالی و ندادن حق آبه به آنان گلایه‌مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *