آخرین اخبار

روزنامه جوان نوشت: با حضور آقای حاجی و مدیر کل راه وشهرسازی مشکلات شاهین شهر بررسی شد.

روزنامه جوان نوشت: با حضور جناب آقای حاجی و مدیر کل راه وشهرسازی مشکلات شاهین شهر بررسی شد. به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، مدیرکل راه وشهرسازی به همراه مدیران ستادی از نزدیک جهت بررسی مسائل و مشکلات راه وشهرسازی به شاهین شهر سفر کرد و با حضور حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم در […]

اشتراک گذاری
23 اسفند 1396
کد مطلب : 31099

روزنامه جوان نوشت:

با حضور جناب آقای حاجی و مدیر کل راه وشهرسازی مشکلات شاهین شهر بررسی شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، مدیرکل راه وشهرسازی به همراه مدیران ستادی از نزدیک جهت بررسی مسائل و مشکلات راه وشهرسازی به شاهین شهر سفر کرد و با حضور حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین محلی موارد و مسائل مربوط به این حوزه را بررسی و راهکارهای لازم ارائه نمود.

 

حجت اله غلامی با توجه به عمده مشکلات شهری مطرح شده در این جلسه گفت: طرح جامع شهر شاهین شهر در سال ۹۴ و طرح تفصیلی این شهر در سال ۹۵ ابلاغ گردیده که بر اساس قانون و با توجه به زمان ابلاغ این دو طرح امکان بازنگری طرح تفصیلی وجود ندارد  اما با توجه به نظر مدیران شهری می توان تدقیق پهنه بندی ارتفاعات شهر را مورد بررسی قرار داد.

 

وی با تاکید بر توجه به توان و تاب آوری شهر نسبت به جمعیت خاطر نشان ساخت: لازم است جمعیت پذیری در شهر تعریف و طبق توان وتاب آوری شهر برای آن برنامه ریزی گردد و افزایش جمعیت پذیری بدون انجام کار کارشناسی خدمت به مردم وشهرداری نیست..

 

شایان ذکراست در این جلسه ۱۰ هزار مترمربع زمین با کاربری ورزشی و فرهنگی به اداره کل ورزش و جوانان جهت تامین مکان ورزشی در سایت مسکن مهر واگذار گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *