آخرین اخبار

حاجی: فعالیت مدیران دو تابعیتی مصداق بارز بی‌توجهی عامدانه دولت به وضعیت کشور است/ نگاه غیرانقلابی مسئولان ریشه مشکلات امروز

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مدیران دو تابعیتی نشان از نفوذ دشمن در کشور است، هیچ‌گاه مدیر دو تابعیتی به فکر استقلال و عزت کشور نخواهد بود و منجر به امضاء تعهداتی چون FATF می‌شود به گزارش صاحب نیوز؛حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در جلسه بصیرت سیاسی در مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان اظهار […]

اشتراک گذاری
09 اسفند 1396
کد مطلب : 30830

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مدیران دو تابعیتی نشان از نفوذ دشمن در کشور است، هیچ‌گاه مدیر دو تابعیتی به فکر استقلال و عزت کشور نخواهد بود و منجر به امضاء تعهداتی چون FATF می‌شود

به گزارش صاحب نیوز؛حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در جلسه بصیرت سیاسی در مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: چنانچه در کشور انقلابی عمل می‌شد و مهم‌تر از همه انقلابی تفکر می‌شد، مشکلات حل شده بود.

وی با بیان اینکه یکی از بزرگترین مشکلاتی که در کشور در حال حاضر وجود دارد، نداشتن تفکر انقلابی مسئولین است، امروز تصمیماتی براین اساس گرفته می‌شود که باعث بروز بحران‌ها و معضلات اجتماعی و اقتصادی می‌شود.

نماینده دوره دهم مجلس خاطرنشان کرد: دشمن قطعاً درصدد ضربه زدن به اسلام و انقلاب و استفاده از هر فرصتی برای نیل به این خواسته خود است، ولی انتظار این است که مسئولین کشور نیز باهوشیاری و دقت کافی مانع از این خواسته دشمن شوند.

وی افزود: اشکالات و ضعف‌هایی قطعاً در دال کشور وجود دارد ولی نباید به آینده کشور ناامید بود، همه دنیا علیه تنها نظام اسلامی منطبق بر تفکر شیعه ۱۲ امامی بسیج شده‌اند و این برکسی پوشیده نیست.

حاجی دلیگانی اذعان کرد: متأسفانه شاهد یکسری بی‌توجهی‌های عمدی از سوی دولتمردان نسبت به وضعیت اقتصادی و اجتماعی و حتی فرهنگی مردم هستیم، عدم اهتمام لازم دولت نسبت به حقوق‌های نجومی و مدیران دو تابعیتی مصادیقی از آن جمله است.

وی با اشاره به اینکه به چه نحو دشواری موافقت نمایندگان مجلس را برای تصویب تحقیق و تفحص از مدیران دولتی گرفته شد گفت: بر اساس اقدامی و تحقیقی که صورت گرفت ۹۳ مدیر دو تابعیتی در بدنه مدیران کشور شناسایی شد که گزارش آن به کمیسیون امنیت ملی مجلس داده شده است.

عضو  کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مدیران دو تابعیتی نشان از نفوذ دشمن در کشور است، هیچ‌گاه مدیر دو تابعیتی به فکر استقلال و عزت کشور نخواهد بود و منجر به امضاء تعهداتی چون FATF می‌شود.

وی در رابطه با مصادیق برخی از بی‌توجهی‌های دولت نسبت به وضعیت کشور به مجوز واردات بی‌رویه برخی از کالاهای مصرفی که امکان تولید در داخل کشور را دارد و یا افزودن فشار اقتصادی مضاعف بر دوش عامه مردم با قرار دادن تبصره ۱۴ و ۱۸ لایحه بودجه که موجب حذف یارانه ۳۰ میلیون ایرانی و افزایش قیمت حامل‌های انرژی بود، اشاره کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوارو میمه در مجلس تصریح کرد: خواسته اصلی دشمن بر این است که از هر فرصتی برای اثبات ناکارآمدی نظام اسلامی استفاده کند، امروزه دشمن در کمین اتفاقات رخدادِ در کشور نشسته است که بتواند از آن برای خود مصادره به مطلوب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *