آخرین اخبار

حاجی در تذکر شفاهی: تامین آب شرب ۵ میلیون نفر در اصفهان با تهدید مواجه است

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس با انتقاد از اینکه تامین آب شرب ۵ میلیون نفر در اصفهان با تهدید مواجه است خطاب به علی مطهری گفت: تقاضا می کنیم کمیسیون انرژی یا امنیت ملی را مامور کنید تا این موضوع را بررسی و گزارشی تهیه و به هیات رئیسه ارائه کند. […]

اشتراک گذاری
29 بهمن 1396
کد مطلب : 30619

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس با انتقاد از اینکه تامین آب شرب ۵ میلیون نفر در اصفهان با تهدید مواجه است خطاب به علی مطهری گفت: تقاضا می کنیم کمیسیون انرژی یا امنیت ملی را مامور کنید تا این موضوع را بررسی و گزارشی تهیه و به هیات رئیسه ارائه کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، ۲۹ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: حدود ۴٫۵ مترمکعب در حال حاضر کمبود آب شرب در پیک مصرف وجود دارد و با توجه به مصرف بالای آب در شب عید مشکل کم آبی تشدید می شود، از وزیر کشور تقاضا کردیم جلسه شورای مدیریت بحران را تشکیل و موضوع را بررسی و نتیجه آن را اعلام کند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه تامین آب شرب ۵ میلیون نفر در اصفهان با تهدید مواجه است خطاب به علی مطهری گفت: تقاضا می کنیم کمیسیون انرژی یا امنیت ملی را مامور کنید تا این موضوع را بررسی و گزارشی تهیه و به هیات رئیسه ارائه کند تا به دولت منتقل شود.

حاجی دلیگانی در ادامه تذکر خود گفت: ناظرانی که از طرف مجلس بر صندوق های انتخاباتی نظارت می کردند هنوز دستمزد خود را دریافت نکرده اند تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی شود.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: بحث طرح بازآفرینی که رئیس جمهور مطرح کردند اقدامی مناسب است از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین راه و شهرسازی و رئیس جمهور تقاضا داریم تدابیر لازم را اتخاذ کند تا در وهله نخست ایرانی ها به کارگیری شوند زیرا بناها و کارگران ایرانی بیکار بوده و با مشکلات جدی مواجه هستند، نباید کار بر انحصار دیگران قرار گیرد بلکه اولویت باید با ایرانی ها باشد.

علی مطهری در پاسخ به تذکر اول این نماینده گفت: این موضوع به کمیسیون کشاورزی نیز مربوط است و از کمیسیون انرژی درخواست می کنیم به این موضوع ورود و گزارشی را تهیه کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر دوم این نماینده افزود: مسئولان مربوطه صحبت های شما را شنیدند به طور قطع توجه خواهد کرد./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *