آخرین اخبار

نمایندگان مجلس باز هم نظر حسینعلی حاجی را تایید کردند: فوریت بررسی طرح ساماندهی معابر مرزی کشوربا استدلال حاجی رد شد

نمایندگان مجلس باز هم نظر حسینعلی حاجی را تایید کردند: فوریت بررسی طرح ساماندهی معابر مرزی کشوربا استدلال حاجی رد شد/طرحی که بیش از نیمی نماینده امضا کننده طرح،حاضرنشدندبه آن رای دهند! حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با فوریت بررسی طرح ساماندهی معابر مرزی […]

اشتراک گذاری
04 بهمن 1396
کد مطلب : 30208

نمایندگان مجلس باز هم نظر حسینعلی حاجی را تایید کردند:

فوریت بررسی طرح ساماندهی معابر مرزی کشوربا استدلال حاجی رد شد/طرحی که بیش از نیمی نماینده امضا کننده طرح،حاضرنشدندبه آن رای دهند!

حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با فوریت بررسی طرح ساماندهی معابر مرزی کشور (معابر کوله بری و ته لنجی) گفت: بحث رسیدگی به مسائل کوله بری و ته لنجی ۱۰ سال است که مطرح می شود، اما این موضوع نباید به صورت فوریت دار مطرح شود چرا که باید مشکل درآمدزایی و اشتغال به صورت ریشه ای حل شود.

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی ادامه داد: راه حل اشتغالزایی این نیست که کوله بری به رسمیت شناخته شود، شأن کردهای کشور بالاتر از این است که ما بحث جابجایی بار برای آنها را به رسمیت بشناسیم، بنابراین باید طرح جامعی برای رفع مشکلات تمام مرزنشینان داشت.

درپایان نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح ساماندهی معابر مرزی کشور (معابر کولبری و ته لنجی) با ۷۸ رأی موافق، ۸۰ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۸ نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند. بر این اساس این طرح به صورت عادی مورد بررسی قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *