آخرین اخبار

باحضور جناب آقای حاجی برگزار شد : جلسه رسیدگی به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت نفت

باحضور جناب آقای حاجی برگزار شد : 🔷 جلسه رسیدگی به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت نفت حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی ۳ بهمن ۹۶ در جلسه بررسی طرح تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت نفت شرکت کرد. آقای […]

اشتراک گذاری
04 بهمن 1396
کد مطلب : 30195

باحضور جناب آقای حاجی برگزار شد :

🔷 جلسه رسیدگی به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت نفت

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی ۳ بهمن ۹۶ در جلسه بررسی طرح تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت نفت شرکت کرد.

آقای حاجی در مصاحبه ای اختصاصی با خبر نگار حماسه سازان ضمن تأکید بر تبعیض موجود بین نیروهای وزارت نفت به ویژه در شرکت های نفت و گاز کشور به طرح تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارت نفت اشاره کرد و گفت: جلسه ای جهت رسیدگی به طرح مذکور با حضور مسئولین مربوطه از وزارت نفت، سازمان استخدامی کشور، دو تن از نمایندگان امضاء کننده طرح و نمایندگان نیروهای قراردادی برگزار شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم رفع تبیض بین نیروهای قراردادی و رسمی را مهم دانست و افزود: متأسفانه تفاوت های زیادی بین نیروهای قراردادی و رسمی در حقوق و مزایا وجود دارد و این باعث ضربه زدن به اعتماد مردم به نظام و مسئولین اداره کننده کشور می شود.

حسینعلی حاجی ضمن تأکید بر رفع این تبیض از مسئولین وزارت نفت و سازمان استخدامی کشور خواست هر چه سریعتر اقدامات لازم در رفع این مشکل را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *