آخرین اخبار

کمیته پیگیری حادثه سانچی در مجلس تشکیل شود

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس گفت: کمیته پیگیری حادثه سانچی باید در مجلس تشکیل شود تا بعد از بررسی جزئیات این فاجعه را برای مردم شفاف‌سازی کند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به حادثه کشتی نفتکش سانچی و درگذشت جمعی از دریانوردان کشورمان در این حادثه […]

اشتراک گذاری
03 بهمن 1396
کد مطلب : 30179

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس گفت: کمیته پیگیری حادثه سانچی باید در مجلس تشکیل شود تا بعد از بررسی جزئیات این فاجعه را برای مردم شفاف‌سازی کند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به حادثه کشتی نفتکش سانچی و درگذشت جمعی از دریانوردان کشورمان در این حادثه اظهار داشت: بنده به هیئت رئیسه مجلس پیشنهاد دادم کمیته‌ای تحت عنوان کمیته پیگیری سانچی در مجلس به عنوان جایگاه نظارتی تشکیل شود و این موضوع را در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داده و جزئیات این فاجعه را برای مردم شفاف سازی کند.

نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر و میمه در مجلس با بیان اینکه بر اساس اصل ۱۱۳ قانون اساسی، رئیس جمهور مجری قانون اساسی است، گفت: در اصول مختلف قانون اساسی همچون اصل سوم، بیست‌وهشتم، بیست‌ونهم، سی‌ام، سی‌ویکم و چهل‌ونهم یکسری وظایف در راستای معیشت، اشتغال و مسکن مردم بر عهده دولت گذاشته شده است.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه در همه این اصول مسئولیت مستقیم اجرای این طرح‌ها برعهده رئیس جمهور و هیئت دولت است، خاطرنشان کرد: پس باید پیرامون اقداماتی که در راستای معیشت، اشتغال، مسکن و مسائل فرهنگی انجام داده‌اند پاسخگو باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *