آخرین اخبار

حاجی‌ در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: دولت و مجلس باید بپذیرند که مردم مشکل دارند/باید به سمت رفع معضلات جامعه حرکت کنیم

نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: دولت و مجلس باید این واقعیت‌ را بپذیرند که مردم مشکلاتی دارند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس با موضوع بررسی اتفاقات اخیر گفت: در این نشست وزرای کشور و اطلاعات، […]

اشتراک گذاری
17 دی 1396
کد مطلب : 29973

نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار گفت: دولت و مجلس باید این واقعیت‌ را بپذیرند که مردم مشکلاتی دارند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس با موضوع بررسی اتفاقات اخیر گفت: در این نشست وزرای کشور و اطلاعات، همچنین شمخانی دبیر شورای عالی امنیت، اشتری فرمانده نیروی انتظامی، سلامی جانشین فرمانده سپاه و علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما حضور داشتند.

وی ادامه داد:‌ در مجموع این جلسه یک ضرورت و تدبیر مناسبی از طرف رئیس مجلس بود که برگزار شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه باید دولت و مجلس این واقعیت‌ را بپذیرند که مردم مشکلاتی دارند، تصریح کرد: ما باید به سمت حل این مشکلات حرکت کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تأکید کرد:‌ نگرانی مردم پیش از این هم با مواردی از قبیل لایحه بودجه ۹۷، بحث افزایش قیمت حامل‌های انرژی، حذف یارانه بگیران و هم‌چنین موضوع دروغین افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس وجود داشت.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار تصریح کرد:  رئیس مجلس در جمع بندی جلسه، همگان را توصیه به پذیرش واقعیات کرد و گفت نقش مردم را همیشه باید مدنظر داشت و اگر اقداماتی را مدنظر داریم ابتدا باید آن‌ را به‌شکلی قانع کننده برای مردم توجیه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *