آخرین اخبار

کلنگ احداث کلانتری شهر گرگاب توسط آقای حاجی صبح امروز پنجشنبه ۷ دیماه ۹۶ به زمین زده شد.

حماسه سازان : کلنگ احداث کلانتری شهر گرگاب توسط جناب آقای حاجی صبح امروز پنجشنبه ۷ دیماه ۹۶ به زمین زده شد. حسینعلی حاجی در آئین کلنگ زنی کلانتری گرگاب: مجوز ایجاد کلانتری ماه هاست معطل ساختمان است/خیلی زودتر از اینها منتظر چنین روزی بودیم/امیدوارم هرچه سریعتر ساختمان به بهره برداری برسد. به گزارش شاهین […]

اشتراک گذاری
08 دی 1396
کد مطلب : 29857

حماسه سازان :

کلنگ احداث کلانتری شهر گرگاب توسط جناب آقای حاجی صبح امروز پنجشنبه ۷ دیماه ۹۶ به زمین زده شد.

حسینعلی حاجی در آئین کلنگ زنی کلانتری گرگاب: مجوز ایجاد کلانتری ماه هاست معطل ساختمان است/خیلی زودتر از اینها منتظر چنین روزی بودیم/امیدوارم هرچه سریعتر ساختمان به بهره برداری برسد.

به گزارش شاهین پرس؛ کلنگ احداث اولین کلانتری شهر گرگاب صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و شهر گرگاب با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال، در زمینی به مساحت یکهزارو ۷۳۵ متر مربع بر زمین زده شد.

نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در این آیین، تامین امنیت و آرامش را امری ضروری و جدی دانست و گفت: تأمین و توسعه امنیت یک اولویت است و باید برای ارتقا امنیت، نیروهای نظامی، انتظامی و دفاعی نیز تجهیز و تقویت و شوند.

حسینعلی حاجی دلیگانی، با بیان اینکه پلیس در تمام عرصه های زندگی بصورت فعال حضور مؤثری دارد خاطرنشان کرد: وجود کلانتری و پاسگاه در تامین امنیت جامعه نقش حیاتی دارد.

وی از امنیت به هدیه ای الهی و بزرگ نام برد و افزود: احداث کلانتری از مطالبات ضروری مردم شهر گرگاب بود که مجوز احداث آن از ماه ها قبل صادر و در انتظار ردیف بودجه قرار گرفته بود که امیدوار هستیم هرچه زودنر ساختمان کلانتری تکمیل و به بهره برداری برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *