آخرین اخبار

با پیشنهاد آقای حاجی افراد دارای معلولیت روستا ها از امکانات ورزشی دهیاری به صورت رایگان استفاده خواهند کرد

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (۳ دی ۹۶) خواستار استفاده رایگان معلولین روستا ها از امکانات ورزشی دهیاری ها، شد. آقای حاجی ضمن اشاره به ماده (۸) گزارش کمیسیون مشترک لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت […]

اشتراک گذاری
03 دی 1396
کد مطلب : 29788

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (۳ دی ۹۶) خواستار استفاده رایگان معلولین روستا ها از امکانات ورزشی دهیاری ها، شد.

آقای حاجی ضمن اشاره به ماده (۸) گزارش کمیسیون مشترک لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت که استفاده افراد دارای معلولیت از مراکز، تأسیسات و خدمات ورزشی دستگاه های دولتی و شهرداری‌های کشور را رایگان دانسته، گفت: پیشنهاد بنده این است که همانطور که معلولین در شهرها می توانند از امکانات شهرداری ها به صورت رایگان استفاده کنند باید بدون ایجاد تبعیض افراد معلول روستا ها نیز بتوانند از امکانات ورزشی دهیاری ها نیز به صورت رایگان استفاده نمایند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم با تأکید بر اینکه برخی از روستا های بزرگ با جمعیت بالا مجموعه های ورزشی در اختیار دارند، افزود: باید تبعیض بین معلولین در شهرها و روستا را برداریم و باید قانون رابه صورت صحیح تنظیم و مصوب کنیم.

با تأیید سخنان آقای حاجی توسط نمایندگان و رأی مثبت آنان افراد دارای معلولیت روستا ها نیز می توانند از امکانات ورزشی دهیاری ها به صورت رایگان استفاده کنند.

موافقت نمایندگان با پیشنهاد جناب آقای حاجی/

نبایدبین افراد معلول در شهرها و روستاها تبعیضی قائل شویم/استفاده معلولین ازامکانات ورزشی دولتی،شهرداری ها و دهیاری ها رایگان باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *