آخرین اخبار

با تذکر آقای حاجی لایحه حمایت از معلولین در دستور کار مجلس قرار گرفت.

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (۳ دی ۹۶) در تذکر آئین نامه ای خواستار رسیدگی به لایحه حمایت از معلولین شد. آقای حاجی در جلسه علنی امروز ضمن اشاره به ماده (۱۵۳) آئین نامه داخلی مجلس در […]

اشتراک گذاری
03 دی 1396
کد مطلب : 29782

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (۳ دی ۹۶) در تذکر آئین نامه ای خواستار رسیدگی به لایحه حمایت از معلولین شد.

آقای حاجی در جلسه علنی امروز ضمن اشاره به ماده (۱۵۳) آئین نامه داخلی مجلس در خصوص رعایت ترتیب رسیدگی به لوایح و طرح ها در صحن علنی، خطاب به دکتر پزشکیان که ریاست مجلس را عهدار بود گفت: دستور کار مجلس رسیدگی به لایحه حمایت از معلولین بود که با تغییری برگشتیم به رسیدگی به طرح اصلاحی از مواد آئین نامه داخلی مجلس و لازم است با توجه به اینکه این لایحه در دستور کار بود رسیدگی به آن به اتمام برسد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم با بیان اینکه معلولین جامعه منتظر رسیدگی به این لایحه بودند، افزود: این لایحه دلخوشی برای معلولین است و تا الان دو بار وارد بررسی به این لایحه شدیم و بعد رسیدگی به چند ماده از آن دستور کار تغییر کرده و به رسیدگی به گزارشات دیگری پرداختیم و این لایحه را کنار گذاشتیم.

دکتر پزشکیان نیز با پذیرش تذکر آقای حاجی دستور بازگشت دستور کار به رسیدگی به لایحه حمایت از معلولین را صادر کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *