آخرین اخبار

تذکر کتبی به رئیس جمهور

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی ۲۲ آذر ۹۶ خطاب به رئیس جمهور از وضعیت ” نا مناسب حقوق و مزایای کارکنان شرکتی و قراردادی دستگاه های اجرایی و بانک ها” گلایه کرد. آقای حاجی در […]

اشتراک گذاری
30 آذر 1396
کد مطلب : 29725

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی ۲۲ آذر ۹۶ خطاب به رئیس جمهور از وضعیت ” نا مناسب حقوق و مزایای کارکنان شرکتی و قراردادی دستگاه های اجرایی و بانک ها” گلایه کرد.

آقای حاجی در تذکر خود به دکتر روحانی، تأمین و فراهم کردن برخورداری از حداقل های امکانات برای زندگی با هشت ساعت کار روزانه برای شهروندان و مردم را وظیفه دولت دانسته و آورده است: باید اذعان کرد کارگران و کارکنان شرکتی دستگاه های اجرایی و بانک ها یقینا نمی توانند با هشت ساعت کار روزانه و این حقوقی که توسط شرکت ها و افراد واسطه پرداخت می گردد از حداقل های معیشتی برای حتی زنده ماندن هم برخوردار باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم ضمن تأکید بر دریافت حقوق های بیشتر افرادی با سابقه، مدرک تحصیلی و سایر شرایط مشابه نسبت به کارکنان قراردادی و شرکتی، از رئیس جمهور به عنوان عالی ترین مقام اجرایی کشور خواسته است نسبت به رفع این تبعیض و بی عدالتی اقدام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *