آخرین اخبار

حاجی: رئیس جمهور اختلاف سازمان برنامه و وزارت کار برای مشکل بازنشستگان فولاد را حل کند/لاریحانی: مشکل حقوق دو ماه آنها حل شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه دیروز وزیر کار و بر اساس صحبت های انجام شده گویا مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان شرکت فولادبرای دو ماه آبان و آذر حل شده است. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس در جلسه علنی امروز […]

اشتراک گذاری
28 آذر 1396
کد مطلب : 29691

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه دیروز وزیر کار و بر اساس صحبت های انجام شده گویا مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان شرکت فولادبرای دو ماه آبان و آذر حل شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس در جلسه علنی امروز (سه شنبه) پارلمان، طی تذکر شفاهی، اظهار داشت: آقای لاریجانی! مشکلات حقوقی بازنشستگان فولاد هنوز پابرجاست و این اصلا درست نیست که آنها به حال خود رها شده اند.

وی افزود: به بازنشستگان فولاد به مدت دو ماه هیچ حقوقی پرداخت نشده است چرا باید آنها بلاتکلیف بمانند؟

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این زمینه اختلافی بین وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه وجود دارد که آقای روحانی هر چه زودتر باید آن را حل کند.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به حاجی دلیگانی اعلام کرد که روز گذشته برای بررسی مشکلات حقوق بازنشستگان نشست مشترکی با وزیر کار، تعاون و رفاه و نمایندگان برگزار شده است.

وی افزود: در جلسه دیروز و بر اساس صحبت های انجام شده گویا مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان شرکت فولاد برای دو ماه آبان و آذر حل شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: هر چند مشکل حقوق دو ماه بازنشستگان حل شده است اما باید برای حقوق ماه های باقی مانده آنها تا آخر سال جاری هم فکری شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *