آخرین اخبار

حاجی از رییس مجلس خواست از دولت بخواهد لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تروریسم را پس بگیرد.+ فیلم

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه وبرخوار از رییس مجلس خواست از دولت بخواهد لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تروریسم را پس بگیرد. به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس در اخطاری مستند به اصل ۱۵۲ قانون اساسی، اظهار کرد: اخیرا دولت لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با […]

اشتراک گذاری
08 آذر 1396
کد مطلب : 29321

نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه وبرخوار از رییس مجلس خواست از دولت بخواهد لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تروریسم را پس بگیرد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس در اخطاری مستند به اصل ۱۵۲ قانون اساسی، اظهار کرد: اخیرا دولت لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تروریسم را ارائه کرده که نوعی سلطه‌جویی بیگانگان را برای ایران در پی خواهد داشت و با منافع ملی در تضاد است بنابراین لازم است از رییس‌جمهور بخواهید این لایحه را پس بگیرد.

 

وی افزود: این لایحه با منافع کشور سازگار نیست و طرح آن در مجلس باعث تشتت می‌شود که در شرایط فعلی به نفع ما نیست. ما با وحدت و یکپارچگی ایستادگی کردیم و دشمن را وادار به عقب‌نشینی کردیم.

 

علی لاریجانی رییس مجلس در پاسخ به این اخطار، گفت: تنها کشوری که در مبارزه با تروریسم عملا اقدامی انجام داده ایران است و اصل اینکه یک اقدام قانونی برای مقابله با تروریسم انجام شود کار خوبی است، اگر هم ایرادی داشته باشد می‌توانیم آن را اصلاح کنیم.

————————————————-

 

حاجی در جلسه علنی مجلس:از رئیس جمهور بخواهید لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تروریسم راپس بگیرد چراکه بامنافع ملی درتضاد است/لاریجانی:هنوز مطالعه نکرده ام!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *