آخرین اخبار

مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت جهاد کشاورزی پاسخ نامه آقای حاجی در خصوص “مشکلات تنظیم بازار شیر” ارائه کرد.

حماسه سازان؛ مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت جهاد کشاورزی پاسخ نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در خصوص “مشکلات تنظیم بازار شیر” ارائه کرد. حسین دژدار در نامه خود به حسینعلی حاجی به مصوبه تیر ۹۳ هیأت دولت مبنی […]

اشتراک گذاری
07 آذر 1396
کد مطلب : 29297

حماسه سازان؛ مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت جهاد کشاورزی پاسخ نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در خصوص “مشکلات تنظیم بازار شیر” ارائه کرد.

حسین دژدار در نامه خود به حسینعلی حاجی به مصوبه تیر ۹۳ هیأت دولت مبنی بر خرید شیر خام به قیمت ۱۴۴۰۰ ریال اشاره کرده و آورده است: متأسفانه کارخانجات لبنی به بهانه پایین بودن قدرت خرید مردم، شیر را از دامداران به نرخ میانگین ۱۲۰۰۰ ریال تحویل می گیرند که ضروری است سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان به منظور اجرای مصوبه مذکور نظارت بیشتر و مستمری بر کارخانجات صنایع لبنی داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان مسئولیت قیمت گذاری بر محصولات لبنی را بر عهده دارد، ادامه داده است: خرید توافقی شیر به منظور خروج شیر مازاد و ایجاد تعادل در بازار بوده و تازمانی که این تعادل برقرار گردد، اجرای آن ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *