آخرین اخبار

حاجی اول آذر ۹۶ در نامه ای به معاون قوه قضائیه خواستار رسیدگی به بازداشت معترضین به تصرف زمین های کشاورزی در طرح آبرسانی بن – بروجن، شد.

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی اول آذر ۹۶ در نامه ای به معاون قوه قضائیه خواستار رسیدگی به بازداشت معترضین به تصرف زمین های کشاورزی در طرح آبرسانی بن – بروجن، شد. آقای حاجی در این نامه که […]

اشتراک گذاری
02 آذر 1396
کد مطلب : 29202

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی اول آذر ۹۶ در نامه ای به معاون قوه قضائیه خواستار رسیدگی به بازداشت معترضین به تصرف زمین های کشاورزی در طرح آبرسانی بن – بروجن، شد.

آقای حاجی در این نامه که به امضاء دو تن از نمایندگان دیگر استان اصفهان نیز رسیده است، خطاب به حجت الاسلام اژه ای ضمن اشاره به احضار و بازداشت اهالی معترض توسط دادگاه بن، آورده است: با توجه به اعتراضات مکرر اهالی روستای درکان فریدن مبنی بر احضار و بازداشت معترضین به تصرف زمین های کشاورزی خود در طرح آب رسانی بن – بروجن توسط دادگاه شهرستان بن مستدعی است دستور فرمائید هیأتی جهت بررسی اعتراضات ساکنین شریف روستای درکان اعزام و در صورت تخلف قانونی دادگان بن دستور اقدام مبذول فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *