آخرین اخبار

گزارش فارس از جلسه جناب آقای حاجی با معاون وزیر راه: قول مساعد دکتر محمد زاده مدیر عامل راه آهن کشور برای بررسی تغییر مسیر قطار سریع السیر اصفهان – تهران

گزارش فارس از جلسه جناب آقای حاجی با معاون وزیر راه: قول مساعد دکتر محمد زاده مدیر عامل راه آهن کشور برای بررسی تغییر مسیر قطار سریع السیر اصفهان – تهران مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران در محدوده دولت‌آباد و دستگرد باید تغییر کند نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر […]

اشتراک گذاری
29 آبان 1396
کد مطلب : 29161

گزارش فارس از جلسه جناب آقای حاجی با معاون وزیر راه:

قول مساعد دکتر محمد زاده مدیر عامل راه آهن کشور برای بررسی تغییر مسیر قطار سریع السیر اصفهان – تهران

مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران در محدوده دولت‌آباد و دستگرد باید تغییر کند

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر عبور قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از بین دولت‌آباد و دستگرد به علت تقسیم شهرهای در مسیر به دو بخش باید تغییر کند.

 

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: به علت نارضایتی مردم و اینکه عبور قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از بین دولت‌آباد و دستگرد، شهرها را به دو بخش تقسیم می‌کند باید این مسیر حرکت تغییر کند.

 

وی افزود: این درخواست در جلسه روز گذشته در دفتر مدیرعامل راه‌آهن کشور در تهران با حضور دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر دستگرد مطرح شد.

 

نماینده مردم برخوار شاهین‌شهر و میمه در مجلس خاطرنشان کرد: در طراحی اولیه مسیر عبور این قطار، شهرهای دولت‌آباد و دستگرد به دو بخش تقسیم می‌شوند و احتمال بروز مسائل و مشکلات حاشیه‌نشینی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای بخشی از شهروندان این دو شهر وجود خواهد داشت.

 

حاجی‌دلیگانی با توجه به درخواست‌های اعضای شوراهای اسلامی شهرهای دستگرد و دولت‌آباد پیشنهاد کرد: مسیر قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران از سمت مورچه‌خورت به بلوار کاوه اصفهان تغییر یابد.

 

 

وی ادامه داد: سعید محمدزاده، مدیرعامل راه‌آهن کشور نیز در این جلسه قول داد، موضوع  تغییر مسیر را به لحاظ فنی و بار مالی آن بررسی و نتایج را به مسؤولان این دو شهر اعلام کند.

 

نماینده مردم برخوار شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در اجرای این طرح حقوق و رضایت مردم کلید اصلی اجرای احداث خط راه‌آهن باشد و مسؤولان استان اصفهان نیز این درخواست مردم را با جدیت پیگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *