آخرین اخبار

حاجی امروز و در هفدهمین نطق میان دستور:هرمسئولی برای مردم کارنکند،آمریکایی است/اگر با کارنکردن قصد بدبینی مردم به نظام را دارند،کور خوانده اند!

حاجی امروز و در هفدهمین نطق میان دستور:هرمسئولی برای مردم کارنکند،آمریکایی است/اگر با کارنکردن قصد بدبینی مردم به نظام را دارند،کور خوانده اند! حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی دو شنبه ۲۲ آبان ۹۶ هفدهمین نطق میان دستور خود […]

اشتراک گذاری
22 آبان 1396
کد مطلب : 29083

حاجی امروز و در هفدهمین نطق میان دستور:هرمسئولی برای مردم کارنکند،آمریکایی است/اگر با کارنکردن قصد بدبینی مردم به نظام را دارند،کور خوانده اند!

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی دو شنبه ۲۲ آبان ۹۶ هفدهمین نطق میان دستور خود را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ایراد کرد.

✳️متن کامل نطق میان دستور جناب آقای حاجی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

⚫️تسلیت عرض می کنم به خانواده معظم درگذشتگان حادثه زلزله غرب کشور

🔺 و آفرین می گویم بر حماسه سازان حماسه بزرگ و عظیم راهپیمایی و زیارت کنندگان اربعین حسینی

🔷اما؛ ملت شریف ایران!

امام حسین علیه السلام فرمودند “اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید” ما با کسانی که سران فتنه بودند، با کسانی که علیه نظام، فتنه گران را به خیابان کشاندند، در روز عاشورای حسینی در تهران، خیمه امام حسین علیه السلام را به آتش کشاندند، قرآن را سوزاندند و تا کنون توبه نکرده اند، نمی توانیم وحدت کنیم، آنها توبه کنند، از مردم عذرخواهی کنند، مردم آنها را خواهند پذیرفت.

🔷آقای رئیس جمهور!

به گزارش کنندگان دستگاه های اجرایی و حتی نظارتی خود اعتماد نکنید، از شما انتظار دارم افرادی را بین مردم بفرستید، ببینند، بررسی کنند و به شما گزارش کنند، مردم چه طور زندگی می کنند،

هر روز در حال تعطیلی بعضی واحدهای تولیدی هستیم.

🔷آقای رئیس جمهور! بیایید اراده کنید با استفاده از اختیارات خود از ظرفیت های کشور استفاده کنید، ناامید نباشید،

از بیکار شدن شاغلین جلوگیری کنید، از شاغل شدن بیکاران حمایت کنید، از فروپاشی و اختلافات خانوادگی مردم جلوگیری کنید،

اگر بخواهید، می توانید.

🔷آقای رئیس جمهور! شما وعده دادید زاینده رود پر از آب شود،

🔷آقای رئیس جمهور!آقای وزیر کشور را به همراه ستاد مدیریت بحران کشور به استان اصفهان بفرستید، بررسی کنند، آب شرب مردم هم در معرض تهدید است، مردم در اصفهان بزرگ آب شرب برای خوردن ندارند، از این فاجعه انسانی جلوگیری کنید.

🔷آقای رئیس جمهور!

آیا می دانید، دو وزارتخانه شما، وزارت نیرو و وزارت نفت در چند ماه اخیر قبوض برق و آب و گاز را افزایش قیمت داده اند؟

اگر مطلع هستید، چرا اجازه می دهید که تورم توسط خود دولت سه رقمی شود؟ چرا اجازه می دهید گران فروشی کنند؟ اگر هم نمی دانید، که چه عرض کنم!!

🔷ای تصمیم سازان کشور!تصمیم گیران کشور! دولت! و شما نمایندگان مجلس! دانسته یا نادانسته همه ضوابط و قوانینی که وضع می کنیم، بدانید که بر در آمد اغنیا،تصاعدی می افزاید و بدانید از جیب فقرا و اقشار متوسط کم می کنیم، بدانید با سیاست های ما طبقه متوسط هم دارند به جمع فقرا می پیوندند.

🔷بیایید روش مان را عوض کنیم، بیایید از ظرفیت های کشور استفاده کنیم، بیایید عدالت را محور قرار دهیم.

اینجا به نمایندگی از ملت شریف ایران اسلامی، به همه کسانی که مسئولیت دارند، دانسته و یا نادانسته و با عدم انجام مسئولیت خود فکر می کنند می توانند مردم را از انقلاب، از نظام، نا امید کنند، می گویم، اخطار می دهم، کور خوانده اید!

🔷ملت مصصم است، تا نهایت راه انقلاب را ادامه دهد، افراد دلسوز انقلاب نخواهند گذاشت شما مردم را ناامید کنید، شما، مردم را خسته کنید. نخواهند گذاشت.

انقلاب شما را شناسایی خواهد کرد و مثل کف روی آب شما را جدا خواهد کرد و طرد می نماید.

🔷مردم شهید پرور می دانند امروز هر کسی مسئولیتی داشته باشد و کار نکند، تلاش نکند، وقت نگذارد، ظرفیت های کشور را به کار نگیرد، در درون خود درد مردم را نداشته باشد، آن مسئول، آمریکایی است!

🔷از فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای به جهت لطف و عنایتی که به ایثارگران و جوانان کشور داشتند تشکر می کنم وامیدوارم هستم ستاد کل(نیروهای مسلح) هم این لطف آقا را کامل اجرایی کند.

(موضوع کسر خدمت فرزندان ایثارگران و اخذ گواهینامه رانندگی بدون نیازبه کارت پایان خدمت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *