آخرین اخبار

آقای حاجی با نماینده قوه مقننه در شورای پول و اعتبار در خصوص موسسات مالی و اعتباری رایزنی کرد

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (۱۰ آبان ۹۶) با نماینده قوه مقننه در شورای پول و اعتبار در خصوص موسسات مالی و اعتباری رایزنی کرد. آقای حاجی در گفتگو با خبرنگار حماسه سازان به ارائه گزارشی از […]

اشتراک گذاری
11 آبان 1396
کد مطلب : 28912

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (۱۰ آبان ۹۶) با نماینده قوه مقننه در شورای پول و اعتبار در خصوص موسسات مالی و اعتباری رایزنی کرد.

آقای حاجی در گفتگو با خبرنگار حماسه سازان به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت موسسه ثامن الحجج به دیدار با دکتر تابش نماینده قوه مقننه در شورای پول و اعتبار اشاره کرد و گفت: دکتر تابش در جلسه ای با مسئولین بانک مرکزی و دستگاه های ذیربط در خصوص موسسات مالی با استناد به این گزارش ایجاد خط اعتباری برای موسسه مذکور را ضروری دانسته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم ابراز امیدواری کرد با پیگیری های انجام شده و ضرورت موضوع دستگاه های ذیربط هرچه زودتر اتخاذ تصمیم کنند تا سپرده گذاران این موسسه نیز از نگرانی خارج شوند.

حسینعلی حاجی عدالت در پرداخت سپرده ی سپرده گذاران کاسپین و تعاونی های ادغامی در این موسسه را خواستار شد و گفت: وزیر کشور همانند دوران انتخابات مشکلات سهامداران پدیده شاندیز را پیگیری و مرتفع نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *