آخرین اخبار

آقای حاجی با رئیس جمهور در خصوص عدم پرداخت باقیمانده مطالبات کشاورزان گندمکار رایزنی کرد.

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۷ آبان ۹۶) با رئیس جمهور در خصوص عدم پرداخت باقیمانده مطالبات کشاورزان گندمکار رایزنی کرد. آقای حاجی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار “حماسه سازان” به جلسه علنی صبح امروز و […]

اشتراک گذاری
07 آبان 1396
کد مطلب : 28827

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۷ آبان ۹۶) با رئیس جمهور در خصوص عدم پرداخت باقیمانده مطالبات کشاورزان گندمکار رایزنی کرد.

آقای حاجی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار “حماسه سازان” به جلسه علنی صبح امروز و حضور رئیس جمهور  در مجلس برای دفاع از وزرای پیشنهادی علوم ونیرو اشاره کرد و گفت: با دکتر روحانی در خصوص عدم پرداخت ۵۰ درصد باقیمانده مطالبات گندمکاران و ۱۰ درصد باقیمانده از مطالبات جو کاران گفتگو کردم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم با تأکید بر مشکلات پیش آمده برای کشاورزان زحمت کش افزود: به آقای روحانی گفتم که تاکنون چندین بار دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه قول مساعد برای پرداخت این مطالبات داده است که تا کنون محقق نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *