آخرین اخبار

حاجی در تجمع دانشجویی مقابل دفتر سازمان ملل مطرح کرد: ارسال امکانات دفاعی برای مردم مظلوم میانمار/ کمک هلال احمر کشورهای اسلامی به مردم مظلوم میانمار

حاجی دلیگانی در تجمع دانشجویی مقابل دفتر سازمان ملل مطرح کرد: ارسال امکانات دفاعی برای مردم مظلوم میانمار/ کمک هلال احمر کشورهای اسلامی به مردم مظلوم میانمار به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی لحظاتی پیش در جمع دانشجویانی که در اعتراض […]

اشتراک گذاری
19 شهریور 1396
کد مطلب : 28096

حاجی دلیگانی در تجمع دانشجویی مقابل دفتر سازمان ملل مطرح کرد:

ارسال امکانات دفاعی برای مردم مظلوم میانمار/ کمک هلال احمر کشورهای اسلامی به مردم مظلوم میانمار

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی لحظاتی پیش در جمع دانشجویانی که در اعتراض به کشتار مسلمانان روهینگیای میانمار در مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران تجمع کرده‌اند اظهار داشت: ای مسلمانان! ما می‌خواهیم مسلمان باشیم و باید به یاری مردم مظلوم میانمار بشتابیم، مگر ما پیرو حضرت علی(ع) نیستیم که همواره بر طرفداری از مظلومان تاکید می‌کرد؟ آیا مستکبران، ظالم نیستند؟ امروز مردم مسلمان میانمار به طرز فجیعی قتل عام، سوزانده و سر بریده می‌شوند.

وی با بیان این‌که جنایاتی که توسط افراطی‌های بودایی به کمک ارتش بی‌منطق میانمار و در حمایت از دولت میانمار در حال وقوع هست، بی‌نظیر می‌باشد گفت: مگر این مسلمانان چه کار کرده‌اند و چه جنایتی را مرتکب شده‌اند؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه این جنایت‌ها زیر سر آمریکا، انگلیس و اسرائیل است تاکید کرد: ما باید دشمن اصلی را بشناسیم. چه شده است که سازمان‌های بین‌المللی خفه شده‌اند و چیزی نمی‌گویند و هیچ کسی را محکوم نمی‌کنند؟ آیا این سوزاندن‌ها و کشتارها جنایت علیه بشریت و نسل کشی نیست؟ شما که برای یک حیوان اشک تمساح می‌ریزید، چرا برای این همه کشتار سکوت اختیار کرده‌اید؟ چرا این همه کشتار را متوقف نمی‌کنید؟

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه مستکبران عالم بدانند که ما پوزه آن‌ها را به خاک می‌مالیم، تصریح کرد: ما به فرموده حضرت امام خمینی(ره) بسیج جهانی مستضعفان را تشکیل خواهیم داد و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، جبهه مقاومت را در غرب و شرق آسیا تشکیل دادیم و به زودی جهانی می‌شویم.

وی با بیان آفرین بر شما متحصنان امت اسلامی که خوابتان نبرد گفت: شهید بهشتی فرمود که دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب بماند، نماز امت قضا می‌شود. آفرین بر شما که خواب نماندید. امروز ما آمده‌ایم تا بگوییم که در برابر جنایات شما سکوت نمی‌کنیم.

حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه ما راهی به جز کمک دانشجویان نداریم‌ اظهار داشت: شما پیگیری کنید تا بسیج جهانی مستضعفان تشکیل بشود، شما کمک کنید تا جبهه مقاومت را گسترش دهیم، همان‌طوری که می‌بینید جنایتکاران و نیروهای جهانی با هم متحدند، ما نیز وظیفه داریم که کمک کنیم تا امکانات دفاع را برای مردم مظلوم میانمار ارسال کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز ساختار معیوب سازمان ملل و شورای امنیت باید اصلاح شود، لازم است که هلال احمر کشورهای اسلامی به کمک مردم مظلوم میانمار بشتابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *