آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار: اختصاص هزار میلیارد تومان کسری حقوق بازنشستگان صندوق فولاد و ذوب‌آهن

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار گفت: برای حل مشکل به تعویق افتادن حقوق بازنشستگان مقرر شد تا رئیس سازمان برنامه و بودجه با ارسال نامه ای به دولت هزار میلیارد تومان را برای کسری حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی صنعت فولاد و ذوب‌آهن مطالبه کند. حسینعلی حاجی ‌دلیگانی به جلسه‌ […]

اشتراک گذاری
15 شهریور 1396
کد مطلب : 28040
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار گفت: برای حل مشکل به تعویق افتادن حقوق بازنشستگان مقرر شد تا رئیس سازمان برنامه و بودجه با ارسال نامه ای به دولت هزار میلیارد تومان را برای کسری حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی صنعت فولاد و ذوب‌آهن مطالبه کند.
حسینعلی حاجی ‌دلیگانی به جلسه‌ روز گذشته نمایندگان صندوق بازنشستگی صنعت فولاد و ذوب‌آهن با نمایندگان دولت، اعضای صندوق بازنشستگی کشوری و تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: این جلسه با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه برای پیگیری حل مسئله به تعویق افتادن حقوق بازنشستگان برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا آقای نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه با ارسال نامه‌ای به دولت، هزار میلیارد تومان را برای کسری حقوق بازنشستگان صنعت فولاد و ذوب آهن مطالبه کند تا این مبلغ به صندوق بازنشستگی فولاد و ذوب آهن از طرف دولت پرداخت شود.
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار تصریح کرد: به ازای پرداخت هزار میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی فولاد و ذوب آهن، اسناد مربوط به دارایی‌های صندوق در اختیار دولت قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *