آخرین اخبار

آقای حاجی :شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین‌شهر به مجتمع فرهنگی هنری جدید نیاز دارد

حسینعلی حاجی در جلسه هم اندیشی با هنرمندان،اصحاب رسانه و کانون های فرهنگی با معاون وزیر ارشاد:شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین شهر به مجتمع فرهنگی هنری جدید نیاز دارد. نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس: شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین‌شهر به مجتمع فرهنگی هنری جدید نیاز دارد نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه […]

اشتراک گذاری
12 شهریور 1396
کد مطلب : 27954

حسینعلی حاجی در جلسه هم اندیشی با هنرمندان،اصحاب رسانه و کانون های فرهنگی با معاون وزیر ارشاد:شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین شهر به مجتمع فرهنگی هنری جدید نیاز دارد.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس:

شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین‌شهر به مجتمع فرهنگی هنری جدید نیاز دارد

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین‌شهر، به مجتمع جدید فرهنگی و هنری ویژه استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه هنرمندان حوزه‌های مختلف نیاز دارد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی با هنرمندان، اصحاب رسانه و کانون‌های فرهنگی  و هنری مساجد شاهین‌شهر اظهار کرد: شهر ۱۷۰ هزار نفری شاهین‌شهر، به مجتمع جدید فرهنگی هنری ویژه استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وخانه هنرمندان حوزه‌های مختلف نیاز دارد.

 

وی افزود: این شهر با وجود فعالیت‌های متنوع فرهنگی، فعالیت صدها هنرمند در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری، فاقد مجتمع اختصاصی است؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه نیز در ساختمان استیجاری مستقر است.

 

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شاهین‌شهر، یک قطعه زمین ۳ هزار متری برای احداث مجتمع فرهنگی و هنری اختصاص داده است که در صورت تخصیص اعتبار ملی، ساخت آن شروع خواهد شد.

 

وی ادامه داد: با وجودی که می‌دانیم دولت در تامین اعتبارات طرح‌های عمرانی با کمبودهایی مواجه هست اما امیدواریم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساخت این طرح پشتیبانی لازم را انجام دهد.

 

حاجی دلیگانی در پایان گفت: معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به شهرستان شاهین‌شهر و میمه از کتابخانه‌های این شهرستان، مجتمع فرهنگی و هنری دولت‌آباد، امامزادگان سید صالح خاتون و نرمی بازدید خواهد کرد و در این بازدیدها مسائل و کمبودهای فرهنگی و تجهیزاتی شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه را بررسی می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *