آخرین اخبار

معاون امور مجلس رئیس جمهور به تذکر آقای حاجی پاسخ داد

حماسه سازان؛ معاون امور مجلس رئیس جمهور به تذکر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی را پاسخ داد. تذکرات شفاهی و کتبی متعدد حسینعلی حاجی در خصوص تمدید قوانین آزمایشی و عدم ارائه لایحه دائمی شدن قوانین منقضی شده به رئیس […]

اشتراک گذاری
21 مرداد 1396
کد مطلب : 27611

حماسه سازان؛ معاون امور مجلس رئیس جمهور به تذکر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی را پاسخ داد.

تذکرات شفاهی و کتبی متعدد حسینعلی حاجی در خصوص تمدید قوانین آزمایشی و عدم ارائه لایحه دائمی شدن قوانین منقضی شده به رئیس جمهور باعث شد تا امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور طی نامه های جداگانه به دستگاه مربوطه اقدامات صورت پذیرفته در راستای ارائه لایحه قوانین آزمایشی به مجلس را جویا شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم در تذکر شفاهی خود تصویب قانون آزمایشی را برای به دست آوردن نقاط قوت و ضعف در حین اجرا و بهره گیری برای کامل نمودن قانون دائمی عنوان و تصریح کرد: ۵ قانون آزمایشی وجود دارد که دولت علاوه بر عدم ارائه لایحه قانون دائمی، هیچ اقدامی برای تمدید آنها انجام نداده است و مردم و کشور را دچار مشکل کرده است.

حسینعلی امیری طی نامه ای در پاسخ به نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی به در دستور کار بودن تمدید قانون رفع برخی از موانع تولید و سرمایه گذاری در کمیسیون صنایع و معادن مجلس و همچنین قانون آزمایشی سازمان مدیریت بحران در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اشاره  و آورده است: با برگزاری جلسات کارشناسان ذیربط در کمیسیون های مذکور مراحل تهیه و تدوین پیش نویس نهایی در دست اقدام می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *