آخرین اخبار

حاجی در گفتگو با ایران:برای اصولگرایان مجلس هم اصلاح‌طلب یا اصولگرا بودن وزرای پیشنهادی یک اهمیت درجه چندم است و بیش از هر چیز باید کارآمدی وزرا مد نظر باشد.

حاجی در گفتگو با ایران:برای اصولگرایان مجلس هم اصلاح‌طلب یا اصولگرا بودن وزرای پیشنهادی یک اهمیت درجه چندم است و بیش از هر چیز باید کارآمدی وزرا مد نظر باشد. دولتی برای همه مردم حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با روزنامه ایران :برای اصولگرایان مجلس هم اصلاح‌طلب یا اصولگرا بودن وزرای پیشنهادی یک اهمیت درجه […]

اشتراک گذاری
18 مرداد 1396
کد مطلب : 27556

حاجی در گفتگو با ایران:برای اصولگرایان مجلس هم اصلاح‌طلب یا اصولگرا بودن وزرای پیشنهادی یک اهمیت درجه چندم است و بیش از هر چیز باید کارآمدی وزرا مد نظر باشد.

دولتی برای همه مردم

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با روزنامه ایران :برای اصولگرایان مجلس هم اصلاح‌طلب یا اصولگرا بودن وزرای پیشنهادی یک اهمیت درجه چندم است و بیش از هر چیز باید کارآمدی وزرا مد نظر باشد.

 

وی می‌گوید: «ما وزرای اصلاح‌طلبی داریم که اکنون به دلیل کارنامه خوبشان مورد حمایت اصولگرایان مجلس هستند و بارها از آنها نام آورده شده و اصولگرایانی هم داریم که کارنامه آنها مورد انتقاد است. بنابراین آنچه از منظر ملی و برای حقوق ملت مهم است خروجی کار یک مدیر است که باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.»

 

وی می‌افزاید: «همان طور که رئیس جمهوری هم گفتند که از این به بعد رئیس جمهوری همه مردم ایران هستند و نه آن طیفی که به ایشان رأی داده اند. بنابراین هم کابینه ایشان باید در همین جهت تعیین شود و هم ما در مقام نماینده باید با همین نگاه به وزرا رأی دهیم.»

 

این عضو فراکسیون اصولگرایان تأکید می‌کند: «شاخصه‌های توانمندی کابینه از نگاه نمایندگان در راستای گرایش‌های سیاسی قرار نمی‌گیرند و این دو موضوع دو چیز متفاوت هستند که کارکردی مجزا دارند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *