آخرین اخبار

مهندس میر شفیع معاون ساخت وتوسعه آزادراه های وزارت راه وشهرسازی از کنارگذرشرق بازدید کرد

مهندس میر شفیع معاون ساخت وتوسعه آزادراه های وزارت راه وشهرسازی از کنارگذرشرق بازدید کرد حماسه سازان؛ معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های وزیر راه و شهرسازی امروز پنجشنبه ۵ مرداد ۹۶ از کنار گذر شرق بازدید کرد. آقای حاجی ضمن اشاره به بازدید از کنار گذر شرق از مشکلات پیش روی پیمانکار برای اجرای پروژه […]

اشتراک گذاری
06 مرداد 1396
کد مطلب : 27359

مهندس میر شفیع معاون ساخت وتوسعه آزادراه های وزارت راه وشهرسازی از کنارگذرشرق بازدید کرد

حماسه سازان؛ معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های وزیر راه و شهرسازی امروز پنجشنبه ۵ مرداد ۹۶ از کنار گذر شرق بازدید کرد.

آقای حاجی ضمن اشاره به بازدید از کنار گذر شرق از مشکلات پیش روی پیمانکار برای اجرای پروژه گفت و افزود: مهندس سید حسین میر شفیع امروز با حضور در شهرستان برخوار به صورت میدانی از پروژه کنار گذر شرق بازدید کرد و در جریان مشکلات اجرایی قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم ودهم ضمن اعلام آمادگی برای پیگیری رفع مشکلات، تصریح کرد: مقرر شد مجری پروژه مشکلات ناشی از اجرا را اعلام تا پیگیری های لازم انجام شود.

حسینعلی حاجی ادامه داد: مجری پروژه قول مساعد داد پس از مرتفع شدن مشکلات تا پایان آبان ماه قطعه اول پروژه که از آزاد راه کاشان به تقاطع اردستان است مورد بهره برداری قرار گیرد و قطعه دوم نیز که منتهی به اتوبان فرودگاه اصفهان است ۸ ماه پس از قطعه اول به بهره برداری برسد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی بهره برداری از کنار گذر شرق را موجب برون رفت از بن بست برای شرق و شمال شرق اصفهان دانست و اظهار داشت: افتتاح این پروژه باعث تسهیل دسترسی آسان تر به استان های جنوب اصفهان است و کاهش مصرف سوخت و سرمایه ملی را به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *