آخرین اخبار

آقای حاجی در جلسه شورای برنامه ریزی استان به ۸ ماه حقوق معوق راهداران سخت کوش استان اصفهان اشاره کرد

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه ۵ مرداد ۹۶ در یکصد و هفتاد و یکمین جلسه شورای برنامه ریزی وتوسعه استان اصفهان شرکت کرد. آقای حاجی در این جلسه به ۸ ماه حقوق معوق راهداران سخت کوش […]

اشتراک گذاری
06 مرداد 1396
کد مطلب : 27356

حماسه سازان؛ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه ۵ مرداد ۹۶ در یکصد و هفتاد و یکمین جلسه شورای برنامه ریزی وتوسعه استان اصفهان شرکت کرد.

آقای حاجی در این جلسه به ۸ ماه حقوق معوق راهداران سخت کوش استان اصفهان اشاره کرد و گفت: دستمزد و حقوق این عزیزان بسیار ناچیز است و متأسفانه پرداخت همین حقوق هم مرتب با تأخیرهای زیادی مواجه می شود و الان نسبت به پرداخت حقوق های معوق خود بسیار نگران هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم با تأکید بر ضرورت پرداخت هر چه سریع تر حقوق های معوق راهداران به جمعبندی جلسه در این خصوص اشاره نمود و افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان از رفع مشکل قانونی پیش آمده و پرداخت حقوق ماه اخیر و همچنین ماه های آینده در سال جاری گزارش داد.

نماینده قوه مقننه درشورای برنامه ریزی استان افزود: در خصوص معوقات نیز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مجوز لازم را اخذ و پس از تخصیص اعتبار لازم تمامی معوقات را پرداخت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *