آخرین اخبار

حاجی : بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی باید جوابگو باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی مسئول و جوابگو است افزود: بانک مرکزی وظیفه داشته پیرامون اتفاقی که افتاده پیشگیری کند و در پیشگیری کردن کوتاهی کرده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با صبح الوند ، […]

اشتراک گذاری
21 تیر 1396
کد مطلب : 27072

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی مسئول و جوابگو است افزود: بانک مرکزی وظیفه داشته پیرامون اتفاقی که افتاده پیشگیری کند و در پیشگیری کردن کوتاهی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با صبح الوند ، به بیان جزییات جلسه با سیف در صحن مجلس پرداخت و گفت: فضای جلسه یک مقدار جدی نسبت به گذشته بود و در مباحثی که مطرح شد بسیار تاکید شد که بانک مرکزی مسئول است و جوابگو باید باشد .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بانک  مرکزی وظیفه داشته پیرامون اتفاقی که افتاده است پیشگیری کند و در پیشگیری کردن کوتاهی کرده  است.

وی در خصوص تامین منابع مالی برخی موسسات افزود: در این جلسه قرار شد منابعی که بانک مرکزی و دولت می تواند تامین کند در اختیار موسسات بگذارند تا این موسسات بتوانند از عهده مسئولیت هاشان نسبت به مردم بربیایند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی  افزود: همه این اقدامات برای این است که این حرکت شتابنده و حادی که مربوط به موسسات مالی است متوقف بشود.

وی در خصوص پیشگیری از چنین اتفاقاتی در اینده گفت: قرار شد فورا دولت یک لایحه و  پیشنهاداتش را برای اعمال نظارت بیشتر و پیشگیری از بروز موارد مشابه بیاورد.

دلیگانی در پایان با بیان اینکه مباحث مطرح شده در خصوص موسسات مربوط به همه آنها می باشد افزود: درست است مباحث در خصوص کاسپین بود اما بنا شد کارها برای همه موسسات انجام شود و نسخه ای که قرار است پیچیده شود برای همه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *