آخرین اخبار

آقای حاجی : گسترش مساحت استراتژیکی ایران

مساحت استراتژیکی ایران اسلامی با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی گسترش پیدا کرده است. به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،نماینده مردم شهرستانهای برخوار ،شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی خود بمناسبت روز قدس در شاهین شهر گفت: امروز باید بر خود ببالیم که با رهبری حکیمانه رهبر معظم […]

اشتراک گذاری
03 تیر 1396
کد مطلب : 26852

مساحت استراتژیکی ایران اسلامی با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی گسترش پیدا کرده است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،نماینده مردم شهرستانهای برخوار ،شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی خود بمناسبت روز قدس در شاهین شهر گفت: امروز باید بر خود ببالیم که با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی ، مساحت استراتژیکی ایران اسلامی تا دریای سرخ ومدیترانه وباب المندب توسعه پیدا کرده است.

حسینعلی حاجی با اشاره به حوادث تروریستی تهران افزود : دیدید آنان که آمدند در تهران و ترقی بازی انجام دادند چگونه سیلی محکمی خوردند و صدای این سیلی گوش کسانی که در کاخ «سیاه» یا بعبارتی کاخ سفید نشسته اند را لرزانده ، کسانی که برایشان غیر قابل باور بود که موشک های ایران بعد از طی هشتصد کیلومتر به هدف اصابت کند، آنها بخوبی پیام ما را گرفته اند.

وی گفت: امروز جریان مقاومت بیشتر از گذشته به پیش می رود و باید بدانیم تشکیل تیم فاطمیون مدافع حرم در سوریه و انصاراله در یمن که پوزه عربستان را به خاک مالیده است از برکت انقلاب اسلامی ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *