آخرین اخبار

خبرگزاری بسیج /نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس: لزوم اجرای حکم مجازات برای آمریکا

خبرگزاری بسیج /نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس:  لزوم اجرای حکم مجازات برای آمریکا «حسینعلی حاجی‌دلیگانی»  درواکنش به تحریم های جدید ایالات متحده علیه ایران اظهار کرد: آمریکایی‌ها از ابتدا با ملت ایران مشکل داشته و دارند و این نیست که با نوع دولت‌ها مشکلی داشته باشند.   وی به سخن […]

اشتراک گذاری
27 خرداد 1396
کد مطلب : 26723

خبرگزاری بسیج /نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس:  لزوم اجرای حکم مجازات برای آمریکا

«حسینعلی حاجی‌دلیگانی»  درواکنش به تحریم های جدید ایالات متحده علیه ایران اظهار کرد: آمریکایی‌ها از ابتدا با ملت ایران مشکل داشته و دارند و این نیست که با نوع دولت‌ها مشکلی داشته باشند.

 

وی به سخن یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی آمریکایی در چند سال گذشته اشاره کرد و افزود: این فرمانده آمریکایی گفته بود که باید ملت ایران را از ریشه بخشکانیم و تمدید تحریم از ابتدا تاکنون و تشدید آن در شرایط فعلی به این بابت است که مردم را در تنگنا و سختی قرار دهند.

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه  و برخوار در مجلس گفت: البته مردم ایران در این زمینه هوشیار هستند و دست فریبکارانه آمریکا را خوانده اند که در مقابل این فریبکاری‌ها کوتاه نیامده و نمی آیند.

 

وی گفت: امریکایی‌ها بدانند که با این تشدید تحریم‌ها علیه غیر از اینکه موجب مشخص شدن حقانیت ایران و پیوستن ملت‌های منطقه در حمایت از ایران به چیز دیگری نمی انجامد.

 

حاجی‌دلیگانی اذعان داشت: مجموعه آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران کاملا” پایبند به ضوابط و نکانی بود که در برجام مطرح شده بود.

 

وی یادآور شد: تحریم‌ها علیه ایران هیچ ارزشی ندارد به جزء آنکه آمریکایی‌ها را در علو مردم منطقه محصور خواهد کرد.

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس تمدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران را نقض برجام خواند و گفت: قطعا” این امر نقض برجام را دارد چرا در برجام نوشته شده بود که هرگونه اقدامی که از سوی کشورهای ۱+۵ اتفاق بیفتد که موجب شرایط محدود کردن کشور ایران شود، از جمله موارد نقض برجام خواهد بود و طبیعتا” اعمال تمدید تحریم‌های جدید و بیشتر قطعا” نقض برجام است.

 

حاجی‌دلیگانی تأکید کرد: چنانچه برجام نقض شود، باید برابر آنچه در قانون آمده مجازات‌ها برای آمریکا هم اعمال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *