آخرین اخبار

حاجی در گفتگو با شریان نیوز: از نقش های شوم آل سعود تا حمایت های تسحیلاتی آمریکا از داعش

دولت های غربی با ایجاد پروژه ایران هراسی در میان کشورهای عربی منطقه پا به خاورمیانه گذاشتند و با پشتیبانی از آل سعود و قراردادهای تسلیحاتی سعی در نا امن کردن منطقه به نفع خود و رژیم صهیونیستی نمودند. به گزارش شریان نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی در خصوص ابعاد پشت پرده اقدام تروریستی در مجلس شورای […]

اشتراک گذاری
21 خرداد 1396
کد مطلب : 26624

دولت های غربی با ایجاد پروژه ایران هراسی در میان کشورهای عربی منطقه پا به خاورمیانه گذاشتند و با پشتیبانی از آل سعود و قراردادهای تسلیحاتی سعی در نا امن کردن منطقه به نفع خود و رژیم صهیونیستی نمودند.

به گزارش شریان نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی در خصوص ابعاد پشت پرده اقدام تروریستی در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار شریان نیوز گفت: متاسفانه برخی سیاستمداران و برخی کشورها با وقاحت تمام از مقابله با تروریسم صحبت میکنند و بیانیه صادر می کنند در حالی که خودشان حامیان اصلی تروریسم جهانی هستند. کشورهایی که پول و سلاح به تروریست ها می دهند و آن ها را حمایت میکنند و به جان کشورهای منطقه می اندازند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت های غربی با ایجاد پروژه ایران هراسی در میان کشورهای عربی منطقه پا به خاورمیانه گذاشتند و با پشتیبانی از آل سعود و قراردادهای تسلیحاتی سعی در نا امن کردن منطقه به نفع خود و رژیم صهیونیستی نمودند.
وی افزود: در ادامه نقشه های شوم آنها با حمایت های آل سعود داعش را به وجود آوردند و مردم عراق و سوریه و یمن را آواره کردند و خانه هایشان را ویران کردند و زنان و کودکان بی گناه را کشتند. حتی کشورهایی که در این پروژه با آل سعود همراهی کردند نیز از این موضوع خسارت دیدند.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در پایان گفت: حمایت های تسلیحاتی آمریکا از داعش و قراردادهای میلیارددلاری با عربستان باعث نا امنی های امروز در منطقه است و نکته جالب این است که در رسانه های تحت کنترل خود علی رغم همه شواهد آشکار و نهان، ایران را متهم می کنند در حالی خودشان داعش و تروریست را ایجاد کردند. در مقابل کشورهای جهان و منطقه باید در این خصوص روشنگری کنند و با معرفی حامیان تروریست آن ها را در مجامع بین المللی رسوا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *