آخرین اخبار

شهید زارع در ولایتمداری تک بود/ اصفهانی‌ها عاشق شهید زارع بودند+ تصاویر تشییع

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید «علی‌جواد زارع» در ولایتمداری تک بود. به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی شنبه ۲۰ خرداد در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید علی‌جواد زارع از شهدای حادثه تروریستی مجلس در جمع مردم اسدآباد، با اشاره به خصوصیات رفتاری شهید زارع اظهار کرد: در وصف این […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1396
کد مطلب : 26609

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید «علی‌جواد زارع» در ولایتمداری تک بود.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی شنبه ۲۰ خرداد در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید علی‌جواد زارع از شهدای حادثه تروریستی مجلس در جمع مردم اسدآباد، با اشاره به خصوصیات رفتاری شهید زارع اظهار کرد: در وصف این شهید بزرگوار باید کتاب‌ها نوشت و خصوصیات اخلاقی او را  برای مردم به ویژه جوانان بیان کرد.

وی عنوان کرد: شهید زارع یک انسان خوب و به تمام معنا و مفید برای جامعه بود که مردم اسدآباد و استان همدان باید به این فرزند برومند خود همواره افتخار کنند.

حاجی‌دلیگانی با تأکید بر تأثر مردم شاهین‌شهر و اصفهان از شهادت علی‌جواد زارع تصریح کرد: مردم اصفهان عاشق علی‌جواد زارع بودند و این شهید همواره به خاطر روحیه مردم‌داری، وقت گذاشتن برای مردم و ارتباط مردمی داشتن، میهمان‌نوازی و وظیفه‌شناسی و دوست داشتن مردم، زبانزد بود.

وی با اشاره به برگزاری ٧ تا ٨ برنامه خودجوش توسط مردم سراسر اصفهان برای علی‌جواد زارع خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار در ولایتمداری از نفرات تکی بود که در فتنه سال ٨٨ در خیابان در دفاع از ولایت حرکت کرد.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه عشق شهید زارع ولایت و مقام معظم رهبری بود، تأکید کرد: امروز در گرمای ماه مبارک رمضان مردم شریف شهرستان اسدآباد قدردان این شهید بزرگوار بودند که باید به قدردانی این مردم باوفا آفرین گفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ادامه راه شهدا یعنی شهدا را باید شناخت و خصوصیات اخلاقی آنان را دانست و دریافت و هر جا دارای مسئولیتی هستیم به خصوصیات شهدا عمل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *