آخرین اخبار

روایت حاجی از شهادت همکارانش / تسلیت به خانواده شهدا

نماینده مردم شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ایران با پیروی از مقام معظم رهبری وحدت خود را حفظ می کنند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حادثه تروریستی امروز در مجلس گفت:ساعت حدود هشت و نیم صبح امروز در خصوص بررسی سند ۲۰۳۰ […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1396
کد مطلب : 26531

نماینده مردم شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ایران با پیروی از مقام معظم رهبری وحدت خود را حفظ می کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حادثه تروریستی امروز در مجلس گفت:ساعت حدود هشت و نیم صبح امروز در خصوص بررسی سند ۲۰۳۰ در دفتر محل کارم در ساختمان ادارای مجلس با حضور حجت الاسلام  سید مهدی تقوی مشاور فرهنگی بنده، رضایی که از حقوقدانان است و همچنین علی جواد زارع مسئول دفترم نشستی برگزار شد.

نماینده مردم شاهین شهر میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود:بعد از گذشت چند دقیقه از برگزاری نشست به دلیل حضور در صحن علنی مجلس، جلسه را ترک کردم تا در صحن حضور یابم البته همکارانم در دفتر جلسه را ادامه دادند.

حاجی دلیگانی افزود:در داخل صحن مجلس متوجه شدم تروریست ها با پوشش زنانه با ورود به مجلس از طریق درب ملاقات مردمی خانه ملت، وارد ساختمان اداری مجلس می شوند.

وی ادامه داد:تروریست ها به طبقه دوم ساختمان اداری مجلس وارد می شوند و علی رغم اینکه درب اتاق دفترم توسط همکاران قفل می شود اما تروریست ها با شلیک گلوله به قفل درب، وارد دفتر کار بنده می شوند و  حجت الاسلام  سید مهدی تقوی و علی جواد زارع را به شهادت می رسانند.

حاجی دلیگانی افزود:تروریست ها متوجه حضور آقای رضایی که در دفتر محل کارم است  و پشت درب اتاق است، نمی شوند، آقای رضایی می گوید صدای شهادتین  حجت الاسلام سید مهدی تقوی و علی جواد زارع را  شنیدیم.

وی با تبریک و تسلیت به خانواده شهدای عزیز این حادثه ادامه داد:استکبار جهانی با اقدامات کور خود نمی تواند امنیت جمهوری اسلامی را تهدید کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود:مردم ایران با پیروی از مقام معظم رهبری وحدت خود را حفظ می کنند.

لازم به ذکر است حاجی دلیگانی تصاویر منتشر شده از محل دفتر کارش را در شبکه های اجتماعی تایید کرد./  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *