آخرین اخبار

نگرانی یانکی‌ها از قدرت حشدالشعبی با ارسال سلاح سنگین به مخالفان اسد برطرف نمی‌شود

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس معتقد است نگرانی آمریکایی‌ها از نیروهای حشدالشعبی تا حدی است که اقدام به ارسال سلاح سنگین به مخالفان اسد می‌کنند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به ارسال سلاح سنگین ازسوی آمریکا به نیروهای مخالف اسد در […]

اشتراک گذاری
14 خرداد 1396
کد مطلب : 26510

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس معتقد است نگرانی آمریکایی‌ها از نیروهای حشدالشعبی تا حدی است که اقدام به ارسال سلاح سنگین به مخالفان اسد می‌کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به ارسال سلاح سنگین ازسوی آمریکا به نیروهای مخالف اسد در مرز سوریه و عراق برای دفع حملات احتمالی نیروهای حشدالشعبی عراق، گفت: هرچقدر آمریکایی ها اقدامات فریبکارانه انجام دهند نیروهای انقلابی خود را بهتر پیدا کرده و انسجام را افزایش می دهند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اقدامات آمریکا باعث عقب نشینی نیروهای حشدالشعبی نمی شود، عنوان کرد:  این اقدامات آمریکا باعث انگیزه بیشتر نیروهای مردمی در عراق شده و موجب می شود آنها خود را از لحاظ تجهیزات به روز تر کنند.

وی افزود: بسیج جهانی اسلام که امام (ره) در سال ۶۷ به آن اشاره کردند امروز شکل گرفته و این مدل در دیگر کشورهای اسلامی هم تحت عنوان بسیج جایگاه خود را پیدا کرده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه آن روزی که آمریکایی ها قلدرمآبانه برای دنیا تصمیم بگیرند گذشته است، خاطرنشان کرد: تحرکات اخیر نیروهای حشدالشعبی و حرکت آنها به سمت مرز سوریه آمریکایی ها را نگران کرده و شاهد کمک های نظامی آنها به مخالفان بشار اسد هستیم که در روزهای اخیر به شدت افزایش یافته است و همین مسأله می تواند منطقه را با مشکل جدی روبرو کند./

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.