آخرین اخبار

تسنیم/ نماینده مردم شاهین‌شهرو میمه و برخوار ، نماینده مجلس در دیوان عدالت اداری برای بررسی «IPC» شد.

    تسنیم/ نماینده مردم شاهین‌شهر، نماینده مجلس در دیوان عدالت اداری برای بررسی «IPC» شد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۱ نماینده مجلس شکایتی را به همراه مدارک لازم درباره الگوی قراردادهای جدید نفتی «I.P.C» به دیوان عدالت اداری ارائه کرده اند و […]

اشتراک گذاری
06 خرداد 1396
کد مطلب : 26394

 

 

تسنیم/ نماینده مردم شاهین‌شهر، نماینده مجلس در دیوان عدالت اداری برای بررسی «IPC» شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۱ نماینده مجلس شکایتی را به همراه مدارک لازم درباره الگوی قراردادهای جدید نفتی «I.P.C» به دیوان عدالت اداری ارائه کرده اند و خواهان متوقف شدن انعقاد چنین قراردادهایی هستند، گفت: اخیراً دیوان عدالت اداری اعلام کرد که برخی مدارک نواقصی دارد که مستندات جدیدی از سوی نمایندگان به این دیوان ارائه شد.

 

وی ادامه داد: دیوان عدالت اداری اعلام کرده بود از میان نمایندگانی که شکایت خود را به این دیوان ارائه کرده‌اند یک نفر به عنوان نماینده در جلسات رسیدگی به این شکایت معرفی شود، که از سوی مجلس بنده به عنوان نماینده در جلسات شرکت می‌کنم.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس تصریح کرد: هم‌اکنون هیئت کارشناسی دیوان عدالت اداری در حال بررسی شکایت درباره الگوی قراردادهای جدید نفتی است و به زودی نتیجه را اعلام می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *