آخرین اخبار

با پیگیری های جناب آقای حاجی دستور تأمین یک دستگاه سی تی اسکن و یک دستگاه ام .آر.آی برای بیمارستان گلدیس صادر شد

حماسه سازان؛ رفع مشکلات و کمبود های بیمارستان گلدیس از ابتدای مسئولیت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در دستور کار وی قرار داشت. آقای حاجی در نامه های جداگانه به دکتر قاضی زاده هاشمی به نامه های مکرر خود در […]

اشتراک گذاری
04 خرداد 1396
کد مطلب : 26382

حماسه سازان؛ رفع مشکلات و کمبود های بیمارستان گلدیس از ابتدای مسئولیت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در دستور کار وی قرار داشت.

آقای حاجی در نامه های جداگانه به دکتر قاضی زاده هاشمی به نامه های مکرر خود در خصوص تأمین یک دستگاه سی تی اسکن و یک دستگاه ام.آر.آی برای بیمارستان گلدیس و همچنین دستورات صادره قبلی اشاره نمود و از وی خواست برای تسریع در تأمین این دو دستگاه دستور لازم را صادر کند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هامش این دو نامه خطاب به دکتر حسنی دستور اقدام صادر کرد.

دکتر سید عباس حسنی رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران نیز در دو نامه جداگانه خطاب به مهندس صانعی مدیر عامل شرکت تبسم ضمن اشاره به پیگیری های مکرر آقای حاجی و دستور مقام عالی وزارت از وی خواست تا در خصوص تحویل یک دستگاه سی تی اسکن و یک دستگاه ام.آر.آی برای بیمارستان گلدیس شاهین شهر اقدام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *