آخرین اخبار

خبرگزاری ایسنا؛ حاجی دلیگانی: سوالم از وزیر کشور درباره قاچاق انسان در دستور کار مجلس قرار گیرد

حاجی دلیگانی: سوالم از وزیر کشور درباره قاچاق انسان در دستور کار مجلس قرار گیرد     نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی خواستار طرح سوال خود از وزیر کشور در خصوص قاچاق انسان از خارج شد.   به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری در جلسه علنی صبح […]

اشتراک گذاری
02 خرداد 1396
کد مطلب : 26348

حاجی دلیگانی:

سوالم از وزیر کشور درباره قاچاق انسان در دستور کار مجلس قرار گیرد

 

 

نماینده مردم شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی خواستار طرح سوال خود از وزیر کشور در خصوص قاچاق انسان از خارج شد.

 

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس ضمن تسلیت درگذشت روشن چراغ نماینده دوره پنجم مجلس، اظهار کرد: بیش از ۱۰ ماه است سوالی از وزیر کشور در خصوص ورود غیرقانونی و قاچاق انسان از خارج مطرح کردم که فرصت های شغلی هموطنان را از بین می‌برد.

 

وی افزود: حداقل ۲ میلیون نفر فرصت شغلی ایرانیان از طرف افرادی که از خارج به شکل غیر قانونی وارد می‌شوند و بدون پروانه کار مشغول فعالیت می‌شوند از بین می رود. حتی گاهی یک ساختمان و بلوک برای کار ساختمانی می گیرند و به یک ایرانی هم اجازه نمی دهند در آن مشغول شود.

 

این نماینده مجلس یادآور شد: امیدوارم هر چه زودتر فرصتی برای طرح این سوال فراهم شود و وزیر کار و کشور پاسخ دهند که چرا ۲ میلیون فرصت شغلی را به دیگران اختصاص می دهیم در حالی که مردم ما بیکار هستند و حتی حاضرند در مشاغل سخت مشغول فعالیت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *