آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار گفت: این الزام بر مسئولین وزارت امور خارجه و دولتمردان است که در این موضوع محکم بایستند و از موضع بالا و اقتدار با امریکایی‌ها برخورد کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  گفت: این الزام بر مسئولین وزارت امور خارجه و دولتمردان است که در این موضوع محکم بایستند و از موضع بالا و اقتدار با امریکایی‌ها برخورد کنند. دولتمردان باید مقتدرانه با یاوه‌گویی‌های وزیر خارجه آمریکا برخورد کنند نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  گفت: این الزام بر […]

اشتراک گذاری
02 خرداد 1396
کد مطلب : 26337

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  گفت: این الزام بر مسئولین وزارت امور خارجه و دولتمردان است که در این موضوع محکم بایستند و از موضع بالا و اقتدار با امریکایی‌ها برخورد کنند.

دولتمردان باید مقتدرانه با یاوه‌گویی‌های وزیر خارجه آمریکا برخورد کنند

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  گفت: این الزام بر مسئولین وزارت امور خارجه و دولتمردان است که در این موضوع محکم بایستند و از موضع بالا و اقتدار با امریکایی‌ها برخورد کنند.

 

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به یاوه گویی‎های اخیر وزیرامورخارجه امریکا مبنی براینکه روحانی باید آزمایش‎های موشکی بالستیک کشورش را متوقف کند عنوان کرد: درحالی برخی از مقامات امریکایی این مواضع را دارند که یکی از اهداف سفر ترامپ به عربستان فروش سلاح‎های مرگبار و یک معامله بالای صد میلیارد دلاری با عربستان است برای اینکه کشور عربستان را به عنوان اصلی‎ترین حامی تروریست‎ها در منطقه و واسطه‎ای بین امریکا و تروریست‎ها تقویت کنند تا عربستان این سلاح‎های خریداری شده را در اختیار تروریست‎ها در منطقه قرار دهد.

 

حاجی‌دلیگانی در ادامه این مطلب بیان داشت: این اقدام از یک طرف تقویت جبهه تروریست‎ها توسط امریکایی‎هاست و از طرفی دیگر تضعیفجبهه مقابل در مقابل ترورریست‎ها یعنی ایران است که  از چندین سال پیش ایستادگی کرده است،  بنابراین مرتب دم از مباحث موشکی ایران می‎زنند و جواب و واکنش دولتمردان به این یاوه‎گویی‎ها باید همان نوع جوابی باشد که مسئولین کره شمالی به امریکایی‎ها دادند که در مقابل مانور مشترک امریکایی‎ها در منطقه محکم ایستادند و امریکایی‎ها عقب نشینی و حتی عذرخواهی نیز کردند.

 

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار  در خاتمه تاکید کرد: امریکایی‎ها روششان به این صورت است که هجوم می‎آورند و اگر با واکنش مواجه شدند عقب نشینی می‎کنند و اگر که با ضعف و سستی و عدم واکنش جدی مواجه شدند آن موقع است که ژست حقوق بشری نیز می‎گیرند و  یک قدم هم جلوتر می‎آیند، بنابراین این الزام بر مسئولین وزارت امور خارجه و دولتمردان است که در این موضوع محکم بایستند و از موضع بالا و اقتدار با امریکایی‎ها برخورد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *